Pogoda
16.08.2019 13:48

Geralt z serialu Netfliksa jest dostępny w "Wiedźminie 3" [FOTO]

Pewien modder stwierdził, że odtworzenie wizerunku Henry’ego Cavilla na silniku trzeciej odsłony "Wiedźmina" będzie dobrym pomysłem. Jak pomyślał, tak zrobił. Zobaczcie efekty jego pracy.

Geralt z serialu Netfliksa jest dostępny w "Wiedźminie 3" [FOTO]
foto: kadr z wideo "The Witcher - Official Teaser"/youtube.com/Netflix

Chyba nikogo nie zdziwi fakt, że dla wielu osób to właśnie w "Wiedźminie 3" zobaczyliśmy definitywne wersje Geralta z Rivii, Ciri, Yennefer i reszty bohaterów z dzieł Andrzeja Sapkowskiego. Z tak popularną grą trudno jest walczyć i Netflix od początku miał problemy z wybraniem odpowiednich aktorów do tych ról. Podjęli jednak decyzję i w dzielnego wiedźmina wcieli się Henry Cavill, znany z roli Supermana w DCEU i złoczyńcy w "Mission: Impossible - Fallout".

Geralt z serialu Netfliksa w grze Wiedźmin 3

Cavill będzie grał wiedźmina młodszego i mniej doświadczonego, dlatego też jego wizerunek jest nieco bardziej "okrzesany", niż Geralta znanego z "Dzikiego Gonu". Jeśli jednak chcecie się przyzwyczaić do nowego bohatera, to pomoże wam w tym modyfikacja do dzieła CD Projektu RED stworzona przez Adnana4444. Modder udostępnił bowiem mod do "Wiedźmina 3", który zmienia model postaci Geralta na wiedźmina znanego z serialu Netfliksa. Zobaczcie efekt jego pracy: 

geralt
Wiedźmin
Wiedźmin
Przeczytaj także "Wiedźmin" - fani mieli spory wpływ na fabułę serialu Netfliksa

Modder odtworzył wizerunek Cavilla przy użyciu silniku gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Bazował na materiałach promocyjnych serialu "Wiedźmin", czyli zdjęć i zwiastuna. Pliki do moda z Henrym Cavillem znajdziecie pod tym adresem. Wspomniany serial Netfliksa zadebiutuje natomiast jeszcze w 2019 roku.

Tagi: Gry Wiedźmin Netflix Wiedźmin