Ghost Panther, Iron Hammer i Soldier Supreme - twórcy Marvela połączyli znanych bohaterów w nowe postacie

Sergiusz Kurczuk
19.06.2018 13:04
Superbohaterowie Marvela|undefined Fot. materiały promocyjne

Twórcy Marvel Comics zaprezentowali w sieci nowych superbohaterów stworzonych z połaczenia dobrze znanych herosów. Akcji towarzyszy tajemnicze pytanie „Who Gets Warped?”. 

Wydawnictwo Marvel Comics działa na rynku nieprzerwanie od 1961 roku. W ciągu wielu dekad powołano do życia mnóstwo znanych superbohaterów, których przygody nie tylko możemy ciągle czytać w komiksach, ale również oglądać je na ekranach kin. Twórcy szykują prawdopodobnie kolejny event, który wprowadzi w życia bohaterów sporo zamieszania. Na Twitterze pojawiły się szkice przedstawiające postacie stworzone z popularnych superbohaterów. Całość łączy hasztag #WhoGetsWarped?, który pyta o kolejne połączenia. 

WhoGetsWarped? - hybrydy superbohaterów

Na kontach rysownika Humberto Ramosa, scenarzystów Gerry'ego Duggana, Ala Ewinga i Bena Blackera oraz obecnego redaktora naczelnego Marvel Comics C.B. Cebulskiego, pojawiło się 5 rysunków, przedstawiających połączonych ze sobą herosów. Każdy z zaprezentowanych bohaterów, to wypadkowa dwóch dobrze znanych postaci. Wśród nich pojawili się: Soldier Supreme (Kapitan Ameryka + Doktor Strange), Weapon Hex (X-23 + Scarlet Witch), Ghost Panther (Black Panther + Ghost Rider), Arachknight (Spider-Man + Moon Knight) oraz Iron Hammer (Iron Man + Thor). Trudno powiedzieć, na czym będą polegały moce hybryd, ale wszystkie postacie mają wspólny mianownik - jeden z herosów tworzących każdego nowego bohatera jest związany z magią, a drugi kojarzy się raczej z siłą fizyczną. Nowych herosów możecie zobaczyć w naszej galerii:

Na razie nie wyjawiono, co stoi za akcją WhoGetsWarped?, ani czemu superbohaterowie zostali połączeni. Fani wydawnictwa żartują, że może chodzić o powrót postaci znanej jako Composite Avenger, zaprezentowanej na kartach 30. numeru „West Coast Avengers”. Wydaje się to mało prawdopodobne, ponieważ była to epizodyczna postać w mało znaczącym numerze serii.

30 Fot. foto: okładka komiksu West Coast Avengers vol. 1 #30

Jak mash-upy wpłyną na uniwersum Marvela? Dowiemy się zapewne wkrótce. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.