"Ghost of Tsushima" jest podobno tak piękne, że szef Sony zamiast w nie grać, podziwia scenerię

17.09.2019 08:13
ghost of tsushima|undefined Fot. SIE WWS

Shuhei Yoshida to prezes oddziału Sony SIE WWS, który odpowiada w firmie za tworzenie ekskluzywnych gier na PlayStation.

Jeśli mieliście okazję zobaczyć gameplay "Ghost of Tsushima" zaprezentowany przez Sony w trakcie zeszłorocznego E3, wiecie, że "Duch" nie jest po prostu kolejną ładną grą. 8 minut gameplayu, jakie otrzymaliśmy, zostało oczywiście przygotowane z myślą, aby zachwycić fanów. Nie wiemy więc, czy twórcy nie korzystali z mocniejszych kart graficznych, aby zapewnić tytułowi jak najlepszy wygląd w trakcie pokazu. Wierzymy jednak, że poniższe video nie jest dalekie od tego, co ujrzymy na naszych ekranach po premierze tytułu.

Przeczytaj także

"Ghost of Tsushima" ma w pełni wykorzystać możliwości graficzne konsoli Sony

Deweloper, który stoi za "GoT", w przeszłości stworzył między innymi "inFamous: Second Son". Tytuł ten jednak w porównaniu do "Ghosta" wygląda po prostu słabo. Poziom detali i szczegółów, kolorystyka i głębia obrazu powoduje, że "Ghost" może być grą, która ustanowi nowy standard graficzny w tytułach na PS4. Sucker Punch, bo tak nazywa się firma, ma nadzieję zaprezentować fanom tytuł, który, tak jak "The Last of Us" dla PS3, będzie grą podsumowującą wszystko to co najlepsze w PlayStation 4.

Ghost of Tsushima jest świetny. Oszałamia mnie grafika. Kiedy w niego gram, jest tak piękna, że moje ręce się zatrzymują. Istnieje wiele scen, które sprawiają, że japońska sceneria jest po prostu dwukrotnie  piękniejsza nawet od tej prawdziwej.

- wyjaśnił Shuhei Yoshida, odpowiadający w Sony za oddział tworzący gry. Oczywiście każdy gracz na świecie ma w pamięci, jak wspaniale wyglądało wiele gier na pokazach prasowych i na trailerach, by ostatecznie zawieść tysiące fanów. Możemy mieć jedynie nadzieję, że tytuł, w którym będziemy przemierzać otwarty świat jako samuraj, nie dołączy do tej grupy. A wręcz przeciwnie.

Według pogłosek "Ghost of Tsushima" ma być letnim hitem PlayStation 4 w 2020 roku. Jednak według niektórych przecieków możemy się spodziewać, że gra pojawi się również na konsolach następnej generacji.

Zobacz także: Cyberpunk 2077: nie będzie można uprawiać seksu z Keanu Reevesem

 

Kacper Peresada Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.