Pogoda
15.06.2020 12:51

Ghostrunner na nowym zwiastunie. Szybki cyberpunkowy bieg po wolność [WIDEO]

Podobno wszystko na tym świecie już było. Nawet jeśli jest to prawdą, polskiemu studiu One More Level udało się najwyraźniej ze znanych i lubianych składników stworzyć zupełnie nowe, smakowite danie.

Ghostrunner
foto: materiały prasowe One More Level

Ghostrunner to utrzymany w cyberpunkowym klimacie i bardzo surowy dla graczy tytuł, w którym przyjdzie nam wybiegać sobie wolność i sprawiedliwość. Dzięki wszczepom dysponujemy zręcznością i skocznością znacznie większą, niż nieulepszeni ludzie, co wydatnie pomoże w zadaniach polegających na bieganiu po ścianach i siekaniu mieczem stojącym nam na drodze oponentom.

Grę widzieliśmy w akcji na PGA 2019 i trzeba przyznać, że już wtedy robiła wrażenie tytułu mogącego spodobać się zwłaszcza perfekcjonistom, dla których każda sekunda pokonywania poziomu powinna być idealna.

Ghostrunner na PGA 2019
Ghostrunner na PGA 2019
Przeczytaj także Ghostrunner na PGA 2019: zginęliśmy grając w parkour z cyberpunkową duszą [PIERWSZE WRAŻENIA]

Na nieco ponad miesiąc przed premierą Ghostrunera otrzymaliśmy nowy zwiastun, pozwalający wczuć się w klimat gry. Wygląda na to, że miłośnicy świata mrocznej przyszłości będą żyć w 2020 roku nie tylko Cyberpunkiem 2077.

Ghostrunner: cyberpunkowy miks Mirror’s Edge i Dark Souls [WIDEO]

Zwiastun pokazuj to, co w grze najważniejsze: cyberpunkowy parkour oraz nie mniej stylowe radzenie sobie z przeciwnikami za pomocą samurajskiego miecza.

Wystarczy zadać nim jeden cios, żeby pozbawić oponenta wirtualnego życia; cała trudność gry polega na tym, że najpierw trzeba się do niego dostać, lawirując pomiędzy pułapkami architektonicznymi oraz pociskami przeciwników nie zamierzających czekać bezczynnie na śmierć.

Premiera Ghostrunnera została zapowiedziana na 6 sierpnia 2020. Polska gra dostępna będzie na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 po polsku. Soczyste ku*wy i ch*je 

Gdzie wolicie biegać?