Pogoda
26.08.2020 12:45

Gigantyczna wpadka prezydenta. Pomylił dorosłego mężczyznę z dzieckiem [WIDEO]

Gigantyczna wpadka prezydenta. Podczas wiecu podniósł w górę "dziecko" z którym chciał za pozować do zdjęcia. Okazało się, że był to dorosły mężczyzna.

Gigantyczna wpadka prezydenta
foto: Shuttenstock (zdjęcie poglądowe)

17 sierpnia 2020 roku Prezydent Brazylii Jair Bolsonaro, odbył podróż do Aracaju. Witały go licznie zgromadzone rzesze mieszkańców miasta, z którymi rozmawiał m.in. o pandemii.

Gigantyczna wpadka prezydenta. Wszystko się nagrało!

Podczas wizyty w Aracaju doszło do incydentu, który jeden ze świadków zarejestrował i opublikował w sieci. Gdy Jair Bolsonaro wyszedł z samolotu i zobaczył skandujące tłumy, z radości chwycił i uniósł "dziecko", które posadził sobie na ramieniu.

Andrzej Duda
Andrzej Duda
Przeczytaj także Każdy może zadzwonić sobie do prezydenta. Numer zaczyna się od cyfr 721 800

 A tak przynajmniej sądził, bo [o chwili okazało się jednak, że to osoba niskorosła. Dorosły mężczyzna był ubrany w garnitur i miał na twarzy maseczkę. Nagranie z tego wydarzenia do dziś szturmuje media społecznościowe.

"

To ma być dziecko?! "

- oburzał się ktoś z tłumu.

Andrzej Duda
Andrzej Duda
Przeczytaj także „Wykopki” strollowali Dudę. Po debacie podsunęli mu do podpisu kartkę z zaszyfrowanym hasłem „j@?!ć PiS”

Znany ze stosowania chwytów, jakie zachwycają społeczeństwo Jair Bolsonaro, tym razem nie trafił, a wpadka z tego wydarzenia została nagrana i natychmiast zamieszczona w sieci.

Zobacz również: Kandydat PiS na prezydenta Gniezna nielegalnie wykorzystał utwór metalowej grupy w spocie wyborczym?

Tagi: Ciekawostki