Goat of Duty – strzelanka łącząca Call of Duty z Symulatorem kozy
Michał Tomaszkiewicz
09.05.2019 13:30
Goat of Duty – strzelanka łącząca Call of Duty z Symulatorem kozy Fot. materiały prasowe

Założenia tej gry nie mają sensu – przyznają to wprost autorzy Goat of Duty, obiecując przy tym soczystą akcję, jakiej świat jeszcze nie widział.

W Goat of Duty nie znajdziemy wciągającej historii (ani nawet jakiejkolwiek fabuły) – gra ma być powrotem do korzeni strzelanek, w której najważniejszym zadaniem było po prostu pokonanie przeciwników i unikanie własnej śmierci.

Założenia Goat of Duty są więc bardzo proste – na jednej mapie można znaleźć się od 2 do 10 uzbrojonych po rogi kóz, a zadaniem wcielających się w sympatyczne zwierzęta graczy będzie sianie zniszczenia i pożogi na wszelkie możliwe sposoby.

Goat of Duty nie będzie zmuszał graczy do odkrywania wyrafinowanych zależności pomiędzy postaciami i umiejętnościami, eksperymentowania z łączeniem różnych umiejętności czy uczenia się skomplikowanych taktyk do gry w drużynie. Goat of Duty obiecuje czystą rozwałkę i tylko rozwałkę.

Klimat gry można poczuć oglądając krótki zwiastun.

Przeczytaj także

Goat of Duty – strzelanka dla osób chcących zabijać, a nie studiować mechanikę gry

Goat of Duty szykuje się do premiery na Steamie – dokładnej daty udostępnienia gry graczom jeszcze nie podano, ograniczają się do sugerowania, że tytuł będzie dostępny już wkrótce.

Kozy jako postaci grywalne mają dawać ciekawe możliwości – jak podkreślają twórcy Goat of Duty, to szybkie, zwinne i skoczne stworzenia, które poruszają się po świecie zupełnie inaczej, niż istoty humanoidalne.

Wiadomo, że prowadzone kozy będzie można ubierać w specjalne kostium, twórcy Goat of Duty zapowiedzieli ponadto udostępnienie spektakularnych tańców zwycięstwa.

goat_of_duty_02 Fot. foto: materiały prasowe

Goat of Duty ma oferować cztery tryby gry wieloosobowej - klasyczne „wszyscy na wszystkich” oraz mecz drużynowy mają być uzupełnione o dwa pomysły, które jak na razie twórcy zachowują w tajemnicy.

Atutem gry mają być zróżnicowane mapy, w których można będzie zaznać klimatów futurystycznych, horrorowych czy średniowiecznych. Cena Goat of Duty nie została jeszcze zdradzona.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.