God of War Ragnarok doczekał się nowej zapowiedzi i daty premiery. Kiedy zagramy w produkcję?

07.07.2022 11:29
God of War Ragnarok doczekał się nowej zapowiedzi i daty premiery. Kiedy zagramy w produkcję? Fot. materiały prasowe/PlayStation

W sieci pojawił się także oficjalny zwiastun produkcji, zatytułowany "Ojciec i syn", w którym widzimy Kratosa i nieco starszego Atreusa/Lokiego.

God of War Ragnarok - znamy oficjalną datę premiery

Sony w końcu ogłosiło oficjalną datę premiery God of War Ragnarök. Gra zadebiutuje już 9 listopada 2022 roku na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5.

Polecamy

Dla wszystkich, którzy czekali na wieści o kontynuacji przygód Kratosa i Arteusa, dostępny jest zupełnie nowy trailer, prezentujący przeszkody, z którymi będą musieli się zmierzyć w trakcie Ragnaröku:

Przedsprzedaż najnowszego dzieła studia Santa Monica rozpocznie się 15 lipca, a wszystkie edycje dostępne są pod tym linkiem.

Polecamy

W sieci pojawiły się również szczegóły edycji specjalnych, które przedstawia nam specjalne dodatki czekające na graczy:

W grze God of War Ragnarok, Kratos i Atreus postarają się zatrzymać Ragnarok, a czasami najlepszym sposobem na utrzymanie pokoju jest... wojna. Jak widzieliśmy w poprzednich zwiastunach, duet znów będzie korzystał z pomocy krasnoludzkich braci, Freya będzie chciała zemścić się za śmierć swojego syna, w grze będą interaktywne miasta, podróżowanie za pomocą zaprzęgu (chociaż wróci też legendarna łódka), a także inne kultury i znani bogowie.

Produkcja zadebiutuje już 9 listopada 2022 roku, tylko na PlayStation 4 i 5.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.