Pogoda
03.04.2019 13:30

God's Trigger, polska strzelanka o współpracy anioła i demonicy w powstrzymywaniu Apokalipsy

Upadły anioł Harry i demonica Judy ratują świat, walcząc z przeważającymi siłami wroga chcącego wywołać Apokalipsę. Polski God's Trigger zapowiada się na szybką i dynamiczną strzelankę, w której można siać zniszczenie łącząc siłę niebios i piekieł.

God's Trigger
foto: materiały prasowe

Założenia stojące za God's Trigger są proste – ma być dynamicznie, brutalnie i piekielnie trudno, a odpowiednie wykorzystanie udostępnianego graczom arsenału i zestawu umiejętności specjalnych ma sprawiać niebiańską satysfakcję.

"

W God’s Trigger możesz siać zniszczenie jako upadły anioł Harry lub demonica Judy. Każde z tej dwójki posiada 7 unikalnych umiejętności, które możesz ulepszać, modyfikować i łączyć z innymi zdolnościami, tworząc swój własny styl dystrybucji śmierci. W grze, w której pojedynczy cios może skończyć się zgonem, możliwość spowolnienia czasu i unikania pocisków lub chwilowa niewidzialność mogą być kluczem do zwycięstwa. "

Postaci dysponują odmiennym orężem – Harry stawia na broń białą, Judy korzysta z broni palnej. Kluczem do sukcesu ma być współpraca dobra i zła przez odpowiednie używanie umiejętności specjalnych.

"

Gracze mogą eliminować przeciwników przy użyciu diabelsko przebiegłych kombinacji. Przykładowo, mogą postawić ścianę ognia, która naładuje przelatujące przez nie kule piekielną mocą, co sprawi, że wybuchną przy kontakcie z przeciwnikiem. Lub wysłać mroczny wir, które wessie wrogów i wystawi ich na brutalne zakończenie bronią białą. "

Witchfire – polskie studio rozpala stosy w grze o polowaniu na czarownice
Witchfire – polskie studio rozpala stosy w grze o polowaniu na czarownice
Przeczytaj także Witchfire – polskie studio rozpala stosy w grze o polowaniu na czarownice

God's Trigger – prezentacja umiejętności specjalnych postaci

Na nowym zwiastunie zdradzono, jakie asy mają w rękawie prowadzone przez gracza postaci.

Anioł i demonica mogą opanować po 7 różnych umiejętności, które będzie można ulepszać, modyfikować i łączyć z innymi zdolnościami, indywidualizując niesienie pożogi do własnych preferencji.

gods_trigger_02
"

W kampanii solo możesz natychmiast przełączyć się pomiędzy bohaterami w dowolnym momencie. Będziesz miał też dostęp do wszystkich ich umiejętności i mocy. Jeśli jednak stworzysz morderczy duet z drugim graczem w kooperacji, razem macie szansę na jeszcze bardziej niszczycielską zabawę.  Zapewnią Wam to kreatywne combosy z wykorzystaniem 14 unikalnych umiejętności i 36 śmiercionośnych broni. "

Zobacz także: >> Warsaw, gra o Powstaniu Warszawskim, na filmie z rozgrywki <<

God’s Triger będzie dostępny – tylko w wersji cyfrowej – na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC. Data premiery to 18 kwietnia 2019 roku.

Która postać jest według Was ciekawsza?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry