Google oficjalnie zapowiedział konkurenta Apple Arcade

11.09.2019 12:24
google play|undefined Fot. shutterstock

O Google Play Pass informowaliśmy już miesiąc temu, ale dopiero wczoraj w nocy otrzymaliśmy oficjalną zapowiedź konkurenta Apple Arcade.

Google Play Pass mimo oficjalnego ogłoszenia pozostaje całkowitą tajemnicą. Większość informacji, jakie mamy na temat abonamentu od Google'a pochodzi z przecieków, o których pisaliśmy niedawno.

Sądząc po ogłoszeniu, jakie przygotował Google, testy nad ich nową usługą zostały zakończone i pozostaje nam czekać na Play Pass, który ma trafić do nas "niedługo."

Przeczytaj także

Google Play Pass oficjalnie zapowiedziany

Ogłoszenie trafiło do nas na kilka godzin przed tym, jak Apple zapowiedział ceny i datę premiery swojego Apple Arcade. Otrzymaliśmy niestety zero fattycznych informacji na temat Play Passa. Musimy więc opierać swoje domysły na screenshotach jakie w zeszłym miesiącu byli w stanie zdobyć dziennikarze z Android Police. Według nich cena Play Passa wyniesie 4,99$ miesięcznie (tyle samo ile Apple Arcade) i ma dawać graczom dostęp do aplikacji i gier, w których nie znajdziemy mikropłatności ani reklam.

Google najczęściej ogłasza swoje premiery zarówno hardware'u, jak i software'u najczęściej w październiku. Możemy więc się spodziewać, że właśnie wtedy poznamy więcej szczegółów na temat "netfllixa dla aplikacji".

Zobacz także:  Google Docs ze świetną aktualizacją

 

Kacper Peresada Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.