„Gra o tron” narzędziem zemsty

Michał Tomaszkiewicz
23.06.2016 11:24
„Gra o tron” narzędziem zemsty Fot. spoiled.io

Pragnienie zemsty miotą Tobą jak szatan, ale chcesz ukryć przed światem zapędy do bycia dupkiem? Internet ma na to sposób – możesz spoilerować swoim najgorszym wrogom „Grę o tron”, a oni nie dowiedzą się, kto zgotował im ten piekielny los.

Odebranie przyjemności z oglądania nowych odcinków serialu powstającego na motywach „Pieśni lodu i ognia” George’a R.R. Martina jest zagraniem godnym najbardziej znienawidzonych bohaterów „Gry o tron”.

Informowanie o najważniejszych wydarzeniach – usługa, która robi to w imieniu użytkownika, używa sformułowania „szokujące rewelacje” - w chwilę po pojawieniu się nowego odcinka to pomysł iście z piekła rodem. Można go wykorzystać do zemszczenia się na swoim najgorszym wrogu lub do zrobienia „kawału” przyjaciołom.

Twórca „Gry o tron”, George R.R. Martin, zdaje się delektować złem emanującym ze spoilerowania serialu.

Jak skazać kogoś na mękę otrzymywania spoilerów? Wystarczy skorzystać ze strony spoiled.io, która za opłatą w wysokości 99 centów („Lannisterowie muszą spłacić swoje długi”) będzie wysyłać na wskazany numer telefonu (także w Polsce) wiadomość SMS z najważniejszym wydarzeniem z nowego odcinka. Przykład – uwaga na SPOILER – poniżej.

foto: spoiled.io

Ofiara nie otrzyma żadnej wskazówki mogącej doprowadzić ją do zleceniodawcy. Spoiled obiecuje wysyłanie spoilerów do końca danego sezonu – nowa seria będzie wymagała odnowienia subskrypcji.

Właściciel serwisu zainspirował się historią nieudanego związku – po zorientowaniu się, że była zdradzana, kobieta zaczęła wysyłać swojemu byłemu spoilery na temat ukochanego przez niego serialu „Gra o tron”. Dodać należy, że sama go tą pasją zaraziła.

Komu zgotowalibyście takie męczarnie?

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.