Pogoda
20.05.2019 10:25

„Gra o tron” trafiła do Skyrima – mod umieszcza w karczmach kubki ze Starbucksa

Wpadka „Gry o tron” została właśnie uwieczniona przez złośliwych graczy w Skyrimie – udostępniono już dwa mody, które rozświetlają karczemne mroki śnieżnobiałymi kubkami wzorowanymi na Starbucksie.

kubek z Gry o Tron w Skyrimie
foto: materiały prasowe

„Gra o tron”, nawet jeśli w finałowym 8. sezonie nie spełniła oczekiwań fanów – petycja o odmienne nakręcenie zwieńczenia serii zebrała już ponad milion podpisów – zdołała zapisać się na dobre w pamięci oglądających.

Nie zawsze z powodów, na jakie liczyli scenarzyści – jednym z najgorętszych tematów w sieci była dyskusja na temat kubka z kawą ze Starbucksa, który stał na stole podczas jednej ze scen z Daenerys.

Gdy sprawa wyszła na jaw, HBO zareagowało błyskawicznie – kubek został usunięty cyfrowo z odcinka dostępnego do obejrzenia w internecie. W sieci jednak nic nie ginie – tematem zainteresowali się moderzy, którzy błyskawicznie opracowali dodatki do Skyrima uwieczniające wpadkę „Gry o tron”.

kadr z serialu Gra o tron
kadr z serialu Gra o tron
Przeczytaj także Nie tylko kubek ze Starbucks, czyli największe wpadki "Gry o tron"

Kubek z kawą z „Gry o tron” na modzie w Skyrimie

Jeśli chcecie zobaczyć kubek przypominający wyglądem ten pochodzący ze Starbucksa, wystarczy sięgnąć po moda nazwanego Skyland Coffee. Dzięki niemu na karczemnych stołach pojawią się białe naczynia z kawą.

Autor uprzedza krytykę purystów i ewentualne ataki za psucie klimatu osadzonej w świecie fantasy gry:

"

Tak, ten mod to żart. Używajcie go, jeśli macie na to ochotę, lub nie, jeśli Wam przeszkadza. Tylko nie trollujcie w komentarzach, że przeróbka jest głupia lub psuje grę. "

Zobacz także: >> Fani „Gry o tron” tak bardzo wkurzyli się na 8. sezon, że zemścili się na twórcach w wyszukiwaniach Google <<

skyrim_gra_o_tron_02

Mod Skyland Coffe działa z grą Skyrim Special Edition. Jeśli nie posiadacie tej wersji, możecie sięgnąć po Mysterious Coffee Cup, działający ze zwykłym Skyrimem.

Zainstalujecie?

Tagi: Gry Gra o tron Gra o tron: sezon 8