"Gra o tron": wygraj zestaw gra "Ryzyko" + notes z logo serialu [KONKURS]

18.07.2019 16:40
"Gra o tron": wygraj zestaw gra "Ryzyko" + notes z logo serialu [KONKURS] Fot. shutterstock.com

Finał "Gry o tron" już za nami i z tej właśnie okazji zorganizowaliśmy dla was konkurs, w którym do wygrania są gadżety związane z serialem HBO - tym razem jest to gra "Ryzyko" i notes z serialu.

"Gra o tron", czyli jeden z najpopularniejszych seriali w historii telewizji, który zawładnął wyobraźnią milionów widzów na całym świecie, dobiegł końca w połowie maja 2019 roku. Choć 8. sezon pozostawiał chwilami wiele do życzenia, hit stacji HBO wciąż cieszy się olbrzymim gronem miłośników. Właśnie dla takich osób zorganizowaliśmy kolejny konkurs związany z "Grą o tron".

Gra o tron - wygraj zestaw gra Ryzyko + notes [KONKURS]

Z okazji zakończenia serialu mamy dla was gadżety związane z "Grą o tron". Tym razem jest to gra planszowa "Ryzyko" w wersji związanej z serialem HBO, a także zdobiony notes. Ten przypomina swoim wyglądem skórę i prezentuje się naprawdę ładnie. Oto zdjęcie jednego z zestawów:

IMG_20190718_161836

Mamy dla was 2 zestawy, w skład których wchodzą notes + gra "Ryzyko" w wersji związanej z "Grą o tron". Wystarczy jedynie, że odpowiecie na nasze pytanie konkursowe. Zwycięzców poinformujemy o wygranej za pomocą maila. Zgłoszenia będziemy zbierali do czwartku 25 lipca 2019 roku do godziny 12:00. 

Zwycięzcy:

  • Miłosz S.
  • Sergiusz J.

Gratulacje!

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.