"Gra o tron": wygraj zestaw gra "Ryzyko" + notes z logo serialu [KONKURS]
18.07.2019 16:40
"Gra o tron": wygraj zestaw gra "Ryzyko" + notes z logo serialu [KONKURS] Fot. shutterstock.com

Finał "Gry o tron" już za nami i z tej właśnie okazji zorganizowaliśmy dla was konkurs, w którym do wygrania są gadżety związane z serialem HBO - tym razem jest to gra "Ryzyko" i notes z serialu.

"Gra o tron", czyli jeden z najpopularniejszych seriali w historii telewizji, który zawładnął wyobraźnią milionów widzów na całym świecie, dobiegł końca w połowie maja 2019 roku. Choć 8. sezon pozostawiał chwilami wiele do życzenia, hit stacji HBO wciąż cieszy się olbrzymim gronem miłośników. Właśnie dla takich osób zorganizowaliśmy kolejny konkurs związany z "Grą o tron".

Gra o tron - wygraj zestaw gra Ryzyko + notes [KONKURS]

Z okazji zakończenia serialu mamy dla was gadżety związane z "Grą o tron". Tym razem jest to gra planszowa "Ryzyko" w wersji związanej z serialem HBO, a także zdobiony notes. Ten przypomina swoim wyglądem skórę i prezentuje się naprawdę ładnie. Oto zdjęcie jednego z zestawów:

IMG_20190718_161836

Mamy dla was 2 zestawy, w skład których wchodzą notes + gra "Ryzyko" w wersji związanej z "Grą o tron". Wystarczy jedynie, że odpowiecie na nasze pytanie konkursowe. Zwycięzców poinformujemy o wygranej za pomocą maila. Zgłoszenia będziemy zbierali do czwartku 25 lipca 2019 roku do godziny 12:00. 

Zwycięzcy:

  • Miłosz S.
  • Sergiusz J.

Gratulacje!

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.