Pogoda
14.02.2018 12:22

Gracz Call of Duty: WWII zdobył najwyższą odznakę w multiplayerze bez oddania żadnego strzału

Cel nie uświęca środków – takiego zdania jest gracz TheseKnivesOnly, który postanowił zdobyć rangę Prestige Master walcząc tylko za pomocą noży, bagnetów i szpadla. Po drodze padło co prawda kilka strzałów, ale podobno się nie liczą.

Gracz Call of Duty: WWII zdobył najwyższą odznakę w multiplayerze bez oddania żadnego strzału
foto: kadr z wideo

Zdobycie najwyższej odznaki w trybie wieloosobowym nie jest proste nawet wtedy, gdy ma się do dyspozycji cały dostępny w grze Call of Duty: WWII arsenał.

Na wirtualnej wojnie trzeba spędzić naprawdę długie godziny – żeby zdobyć rangę Prestige, trzeba zdobyć podczas gry 55 poziomów. Żeby udoskonalić ją do odznaki Prestige Master czynność należy powtórzyć 10 razy.

foto: zrzut ekranu

Prestige Master w Gracz Call of Duty: WWII na ostrzu noża

Zdobycie upragnionej odznaki stało się możliwe po zaliczeniu ponad 32 000 zabójstw za pomocą noża, bagnetu lub ataku wręcz. Gracz TheseKnivesOnly starał się utrwalić dla potomności swój wyczyn, dzięki czemu możemy zobaczyć film pokazujący jego dokonania w grze.

Na szczęście jest to kompilacja co lepszych momentów, a nie relacja ze wszystkich wygranych spotkań z przeciwnikami:

TheseKnivesOnly to pierwsza osoba na świecie, która może pochwalić się takim wyczynem. Jego sława dotarła już nawet do twórców gry, studia deweloperskiego Sledgehammer Games, których reakcja na zdobycie odznaki bez używania broni palnej mówi właściwie wszystko o kalibrze tego wydarzenia.

Call of Duty: WWII, jak sama nazwa wskazuje, koncentruje się na pokazywaniu wydarzeń i walk odbywających się podczas II wojny światowej. Twórcy nie ukrywają, że szykując niektóre wydarzenia, inspirowali się mocno polskimi oddziałami – tak jest w przypadku specjalnego wydarzenia The Resistance, trwającego do 27 lutego 2018 roku. Można w nim wcielić się w warszawskich powstańców.

Wasz ulubiony gatunek gier to:

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry