Grim Fandango Remastered za darmo - GOG zaczyna świąteczną wyprzedaż
Michał Tomaszkiewicz
13.12.2017 12:28
Grim Fandango Remastered za darmo - GOG zaczyna świąteczną wyprzedaż Fot. zrzut ekranu

Gry do zdobycia za darmo, przeceny sięgające 90%, a nawet gwiazdki z nieba – GOG stara się, żeby święta graczy były naprawdę pełne prezentów.

Na trwającej 14 dni wyprzedaży (kończy się 26 grudnia 2017 o godz. 23.59) GOG.com można znaleźć ponad 500 gier z obniżonymi cenami. Serwis chwali się, że największe z nich sięgają 90%, chociaż nie jest to do końca prawdą – trzy tytuły można upolować z bonifikatą wynoszącą okrągłe 100%.

Bezwarunkowo darmowe jest Grim Fandango Remastered – klasyczna przygotówka, która lata temu podbiła serca graczy. Odświeżona wersja pozwala pławić się w sentymencie bez konieczności wracania do standardów graficznych z ery, w której Full HD wciąż pozostawało pieśnią przyszłości.

Grim Fandango Remastered można dopisać za darmo do swojej biblioteki do godz. 15.00 w czwartek, 14 grudnia 2017. Wystarczy kliknąć baner pojawiający się na stronie głównej GOG.com.

Serwis przygotował jeszcze dwie gry, które można dostać za darmo – tym razem wymaga to jednak wydania pieniędzy.

 Każda złotówka wydana w trakcie Wyprzedaży Zimowej, sumuje się i pozwala otrzymać westernowe Hard West po wydaniu min. 50 zł oraz kosmiczne Master of Orion (2016) po wydaniu min. 130 zł. Liczy się każdy zakup - od zimowych ofert aż po karty do GWINTa, kupione przez GOG Galaxy.

Osoby lubiące niespodzianki mogą kupić sobie gwiazdki z nieba. Każda z nich wyceniona jest na 9,99 zł i zawiera grę, której nie ma się jeszcze w swojej bibliotece. Tytuły kupowane w ten sposób warte są więcej, niż 10 zł – przy odrobinie szczęścia można więc zrobić całkiem dobry interes.

GOG zachwala wyprzedaż w taki sposób:

Mamy dla was naprawdę cudowne oferty na najlepsze premiery roku 2017 i ponadczasowe klasyki, takie jak Wiedźmin 3: Dziki Gon GOTY (-60%), Cuphead (-15%) Heroes of Might and Magic III (do -85%), Darkest Dungeon (-60%), Virginia (-90%), Torment: Tides of Numenera (-50%), Tyranny (-60%) i wiele innych gier, bundli oraz kolekcji!

Nowe oferty mają pojawiać się każdego dnia trwania Wyprzedaży Zimowej na GOG.com.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.