Pogoda
13.12.2017 12:28

Grim Fandango Remastered za darmo - GOG zaczyna świąteczną wyprzedaż

Gry do zdobycia za darmo, przeceny sięgające 90%, a nawet gwiazdki z nieba – GOG stara się, żeby święta graczy były naprawdę pełne prezentów.

Grim Fandango Remastered za darmo - GOG zaczyna świąteczną wyprzedaż
foto: zrzut ekranu

Na trwającej 14 dni wyprzedaży (kończy się 26 grudnia 2017 o godz. 23.59) GOG.com można znaleźć ponad 500 gier z obniżonymi cenami. Serwis chwali się, że największe z nich sięgają 90%, chociaż nie jest to do końca prawdą – trzy tytuły można upolować z bonifikatą wynoszącą okrągłe 100%.

Bezwarunkowo darmowe jest Grim Fandango Remastered – klasyczna przygotówka, która lata temu podbiła serca graczy. Odświeżona wersja pozwala pławić się w sentymencie bez konieczności wracania do standardów graficznych z ery, w której Full HD wciąż pozostawało pieśnią przyszłości.

Grim Fandango Remastered można dopisać za darmo do swojej biblioteki do godz. 15.00 w czwartek, 14 grudnia 2017. Wystarczy kliknąć baner pojawiający się na stronie głównej GOG.com.

Serwis przygotował jeszcze dwie gry, które można dostać za darmo – tym razem wymaga to jednak wydania pieniędzy.

"

 Każda złotówka wydana w trakcie Wyprzedaży Zimowej, sumuje się i pozwala otrzymać westernowe Hard West po wydaniu min. 50 zł oraz kosmiczne Master of Orion (2016) po wydaniu min. 130 zł. Liczy się każdy zakup - od zimowych ofert aż po karty do GWINTa, kupione przez GOG Galaxy. "

Osoby lubiące niespodzianki mogą kupić sobie gwiazdki z nieba. Każda z nich wyceniona jest na 9,99 zł i zawiera grę, której nie ma się jeszcze w swojej bibliotece. Tytuły kupowane w ten sposób warte są więcej, niż 10 zł – przy odrobinie szczęścia można więc zrobić całkiem dobry interes.

GOG zachwala wyprzedaż w taki sposób:

"

Mamy dla was naprawdę cudowne oferty na najlepsze premiery roku 2017 i ponadczasowe klasyki, takie jak Wiedźmin 3: Dziki Gon GOTY (-60%), Cuphead (-15%) Heroes of Might and Magic III (do -85%), Darkest Dungeon (-60%), Virginia (-90%), Torment: Tides of Numenera (-50%), Tyranny (-60%) i wiele innych gier, bundli oraz kolekcji! "

Nowe oferty mają pojawiać się każdego dnia trwania Wyprzedaży Zimowej na GOG.com.

Kupujecie gry na wyprzedażach?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry