Grimes, dziewczyna Elona Muska, kąpie się w czerwonym świetle i podróżuje do przyszłości i przeszłości

Michał Tomaszkiewicz
18.07.2019 11:01
Grimes, dziewczyna Elona Muska, kąpie się w czerwonym świetle i podróżuje do przyszłości i przeszłości Fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Elon Musk to miliarder, który kojarzony jest przede wszystkim z odpowiedzialnymi działaniami biznesowymi i próbami ratowania ludzkości przed doprowadzeniem do samozagłady. Grimes, jego życiowa partnerka, wykazuje się ekscentryzmem wystarczającym dla ich dwojga.

Kanadyjka Claire Boucher znana jest jako „księżniczka art-popu”. Grimes cieszy się tak dużą popularnością, że w swojej kampanii reklamowej jej wizerunek postanowił wykorzystać Adidas.

Na Instagramie Grimes pojawiło się zdjęcie artystki w stroju z kolekcji Adidas by Stella McCartney. Wraz z nim opublikowano opis rozkładu dnia partnerki Elona Muska. Okazało się, że żyje w sposób, jaki jest niedostępny dla zwykłych śmiertelników.

Przeczytaj także

I nie chodzi tylko o to, że jej zajęcia wymagają posiadanie odpowiedniej majętności. Większości z nas nie przyszłoby na przykład do głowy, żeby wszczepić sobie w oczy materiał mający filtrować niebieskie światło i chronić przed „sezonowymi depresjami”.

Grimes, dziewczyna Elona Muska, zoperowała oczy żeby chronić się przed wpływem niebieskiego światła

W tym szaleństwie jest metoda. Niemal wszystkie wyszczególnione przez Grimes aktywności mają wytłumaczenie w nauce. Poza zasięgiem szkiełka i oka pozostają na pewno zadeklarowane podróże jaźni w przyszłość i przyszłość, wątpliwości pojawiają się także w sprawie zabiegu gałek ocznych, jaki przeszła Grimes.

Dzień dziewczyny Elona Muska zaczyna się od „maksymalizowania funkcjonowania mitochondriów” przez zażywanie suplementów takich jak NAD+, acetylokarnityna czy magnez. W teorii dostarczają one mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, wystarczy jednak odpowiednio skomponowana dieta, żeby suplementy nie były potrzebne.

Następnie Grimes spędza 2-4 godziny w specjalne kabinie deprywacyjnej. Odcina ona dopływ wszelkich bodźców zmysłowych, blokując dźwięki, światło i wibracje i dopasowując temperaturę wody, w której unosi się ciało do poziomu, w którym przestaje być dostrzegalna przez ciało.

Dzięki deprywacji sensorycznej dziewczyna Elona Muska jest według swoich słów w stanie „poszybować astralnie” do innych wymiarów, w tym przyszłości i przeszłości.

Po południu Grimes spędza 1-2 godziny na ćwiczeniu szermierki, mającej na celu aktywować odpowiednie partie mięśni. Po sesji artystka spędza 30-45 minut wspinając się na wzniesienie (stopnia pochylenia nie podano) prędkości około 6 km/h, a więc szybkiego marszu. Według partnerki Elona Muska to jest właśnie najbardziej efektywny trening.

Grimes następnie przez 45 minut rozluźnia się i rozciąga. Po tych zabiegach jej ciało „działa z maksymalną wydajnością” po osiągnięciu odpowiedniej neuroplastyczności.

Celebrytka udaje się wtedy do studia, w którym zainstalowano źródła świata czerwonego „najwyższej jakości”. Grimes mówi wręcz, że stworzyła „saunę na podczerwień”.

Po dotarciu na miejsce dziewczyna Muska odbywa trwającą 20-25 minut sesję krzyczenia, parząc przy tym herbatę z miodem mającą wpływać na zdolności wokalne.

Przeczytaj także

Najbardziej kontrowersyjna wypowiedź Grimes znalazła się na samym końcu wpisu. Artystka przyznał, że dzięki eksperymentalnej operacji wyeliminowała ze swojego życia całe niebieskie światło. Zabieg polegał na zastąpieniu części zewnętrznej powłoki oka pomarańczowym, wysoce elastycznym polimerem, stworzonym przez przyjaciela w laboratorium „ostatniej zimy”, żeby pomóc w uporania się z „sezonową depresją”.

Grimes zakończyła opis swojego dnia dodając, że kładzie się spać z włączonym nawilżaczem powietrza.

Zobacz także: Elon Musk wywołał wojnę na Twitterze z Fortnitem i grami wideo 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.