Grumpy Cat zdechł. Co było przyczyną śmierci najpopularniejszego kota internetu?

Karolina Woźniak
17.05.2019 12:55
Grumpy Cat zdechł. Co było przyczyną śmierci najpopularniejszego kota internetu? Fot. : shutterstock.com

Świat obiegła informacja, że 14 maja 2019 roku zdechła najpopularniejsza kotka internetu. Co było przyczyną śmierci zwierzątka? Wszystkie informacje znajdziecie poniżej.

Z pewnością każdy z Was kojarzy memy z ponurym kotem. Niedawno świat obiegła informacja, że Grumpy Cat zdechł. Co było przyczyną śmierci najpopularniejszego kota na świecie? Rodzina ofiary opublikowała na fanpage'u oficjalne oświadczenie.

Grumpy Cat zdechł

W czwartek, 14 maja 2019 roku, kotka, która zyskała popularność dzięki swojemu grymasowi na mordce, odeszła w wieku 7 lat. Jak podaje rodzina, zwierzak był przez cały czas otoczony najbliższą rodziną i zdechł przy swojej mamie. W oficjalnym oświadczeniu czytamy: 

Jesteśmy zdruzgotani informacją, że nasza ukochana Grumpy zdechła. Pomimo opieki, którą otrzymała od specjalistów i kochającej rodziny, Przyczyną była infekcja dróg moczowych, która okazała się zbyt ciężka, żeby ją pokonać. Odeszła w spokoju, 14 maja, w objęciach swojej matki, Tabathy. Grumpy [...] pomogła wielu ludziom na całym świecie.

Grumpy Cat

Fani od razu zareagowali na jej śmierć. W sieci pojawiła się masa memów, która upamiętniała popularnego zwierzaka.

Grumpy Cat Memy Fot. fot: Flickr.com

Kotka mieszkała w Phoenix w Arizonie razem ze swoją rodziną: matką Tabathą, Bryanem i Chrystal. Jej kariera rozpoczęła się w 2012 roku, kiedy w sieci pojawiło się zdjęcie z ponurym wyrazem twarzy. Fotografia szybko stała się viralem i dotarła do każdego zakątka na świecie. Na pewnym etapie kariery, kotka miała nawet swojego menedżera.

Zobacz także: >>Czy memy są winne otyłości wśród nastolatków?<<

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.