"Grzesiu, czego ty nie śpisz?". Niedźwiedź zaskoczył leśniczego

Kamil Kacperski
16.01.2019 14:57
"Grzesiu, czego ty nie śpisz?". Niedźwiedź zaskoczył leśniczego Fot. kadr z wideo

Stary niedźwiedź mocno śpi, jak to mówi stara piosenka. A młody miś? Mały misiek spać nie chce, o czym przekonał się pan Kazimierz Nóżka, leśniczy z Bieszczad.

We wtorek 15 stycznia 2019 roku na oficjalnym Facebooku bieszczadzkiego Nadleśnictwa Baligród pojawiły się dwa przesłodkie filmiki. Widzimy na nich, jak leśniczy o imieniu Kazimierz Nóżka spotka na swojej drodze niedźwiedzia o swojsko brzmiącym imieniu Grześ. Pracownik działający na terenie Lasów Państwowych zamiast uciekać przed drapieżnikiem zaczyna się go pytać, czemu ten jeszcze nie zapadł w sen zimowy.

Grześ niestety nie odpowiedział na to pytanie, ponieważ jak reszta niedźwiedzi nie potrafi mówić po polsku. O dziwo, misiek lepiej zareagował na imię Leszek, niż Grzesiek. Może lepiej byłoby go przezwać?

Niedźwiedź Grześ zaskoczył leśniczego Nóżkę 

Pierwsze wideo w ciągu niecałej doby zdążyło zgromadzić 70 tysięcy wyświetleń, drugie trochę ponad 50 tysięcy (stan na 16 stycznia 2019 roku). W komentarzach pod wideo możemy przeczytać, że niedźwiedź Grześ nie śpi, bo pan leśniczy Kazimierz chodzi po lesie i hałasuje. Niektórzy sugerują również, że misiek wypił za dużo kawy w październiku i teraz nie może zasnąć. A Wy jak sądzicie?

PS. Niedźwiedź nie jest spowinowacony z bobrami, które w listopadzie 2018 roku poszły na zakupy do sklepu warzywnego w Cumberland w USA. Same ssaki z dużymi zębami nie odpowiedziały również na prośbę o komentarz, ponieważ mają problemy z żeremiami i nie mają czasu na rozmowy z dziennikarzami. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.