Pogoda
17.05.2019 13:15

Guacamelee! Super Turbo Championship Edition za darmo. Dynamiczna platformówka rozdawana przez Humble Bundle

Kiedyś to było – w grach kierowało się postaciami skaczącymi po dwuwymiarowych platformach, bez przymusy zwiedzania miesiącami ogromnego, otwartego świata z mnóstwem podobnych do siebie zadań. Do tych szczęśliwych czasów można wrócić, pobierając za darmo Guacamelee! Super Turbo Championship Edition.

Guacamelee! Super Turbo Championship Edition
foto: materiały prasowe

Guacamelee! To utrzymana w meksykańskich klimatach platformówka, w której kierujemy postacią zamordowanego przez złego torreadora Juana. Mężczyzna nie zamierza godzić się z krzywdą, jaka go spotkała, i po odnalezieniu potężnego artefaktu – maski zamieniającej go w zapaśnika Lucha Libre – rzuca się w pełną niebezpieczeństw i akcji podróż w poszukiwaniu zemsty i/lub sprawiedliwości.

Guacamelee! Super Turbo Championship Edition to rozbudowana wersja gry, zawierająca dodatki i rozszerzenia, dzięki której spektakularne walki można toczyć dłużej, intensywniej i w dodatkowych lokalizacjach.

Steep
Steep
Przeczytaj także Steep, gra dla miłośników białego szaleństwa, do zgarnięcia za darmo

Guacamelee! Super Turbo Championship Edition za darmo. Jak zdobyć grę?

Platformówka Guacamelee! Super Turbo Championship Edition jest rozdawana za darmo przez sklep Humble Bundle. Aby otrzymać grę, wystarczy mieć w nim konto i zapisać się na otrzymywanie newslettera.

W zamian otrzymamy klucz produktu do wykorzystania na platformie Steam. Z oferty można skorzystać do 23 maja 2019 roku – po otrzymaniu kodu trzeba go wykorzystać w ciągu kilku dni, gdyż straci ważność.

Zobacz także: >> Down to Hell – piekielnie trudna siekanina z metalowym nadzieniem [PIERWSZE WRAŻENIA] <<

Guacamelee! Super Turbo Championship Edition można zgarnąć wchodząc na stronę Humble Bundle.

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry