Pogoda
13.07.2020 12:22

Gwiazda Bollywood zarażona koronawirusem

Słynna aktorka Bollywood, Aishwarya  Rai Bachchan oraz członkowie jej rodziny, otrzymali pozytywny wynik testu na koronawirusa.

Gwiazda Bollywood zarażona koronawirusem
fot. LOIC VENANCE/AFP/East News

Aishwarya Rai to znana aktorka z Bollywood, najbardziej kojarzona z roli w indyjskiej wersji słynnej „Dumy i uprzedzenia” Jane Austen. Rai Bachchnan zagrała także niewielka rolę u boku Steve’a Martina w filmie „Różowa Pantera 2”, czy nagrodzonej sześcioma nagrodami Indyjskiej Akademii Filmowej opowieści „Księżniczka i cesarz”.

Tom Hanks
Tom Hanks
Przeczytaj także Tom Hanks o ludziach nienoszących maseczek ochronnych: "Nie szanuję was" [WIDEO]

Jak podaje portal Entertainment Weekly, Aishwarya Rai jest kolejną osobą z klanu Bachchan, która zarażona jest koronawirusem. W weekend poinformowano, że jej mąż, również znany aktor Bollywood – Abhishek Bachchan oraz jej teść Amitabh Bachchan, otrzymali pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 i są obecnie hospitalizowani w szpitalu w Indiach.

Pozytywny test na koronawirusa, przeszła także ośmioletnia córka pary, Aaradhya

"

"Aishwarya i Aaradhya również przeszły pozytywnie test na obecność COVID-19. Będę przebywać na kwarantannie domowej. Odpowiednie służby miejskie zostały poinformowane o stanie ich zdrowia i monitorują sytuację. Reszta mojej rodziny, wraz z moją matką, przeszły test negatywnie. Dziękuję za wszystkie życzenia i modlitwy" – napisał aktor na swoim koncie na Twitterze.  "

Motorhead
Motorhead
Przeczytaj także Kolejne gwiazdy muzyki przyznają się do zakażenia koronawirusem. Wśród nich perkusista Motorhead

Mężczyzna wezwał też do dalszego przestrzegania wszelkich wytycznych w sprawie przeciwdziałania z koronawirusem.

"

"Mój ojciec i ja pozostajemy w szpitalu, do czasu aż lekarze zdecydują inaczej. Proszę wszystkich o zachowanie ostrożności i zasad bezpieczeństwa. Postępujcie zgodnie ze wszystkimi zasadami!" "

Koronawirus
Koronawirus
Przeczytaj także Covid-party - na czym polega niebezpieczna koronawirusowa zabawa studentów?

Informacja obiegła świat, wraz z wiadomością, że wczoraj na terenie Indii odkryto ponad 28 tys. nowych przypadków zarażenia wirusem.

Czytaj także: Kierowca autobusu zwrócił uwagę pasażerom na brak maseczek. Pobili go na śmierć.

Czy należysz do fanów aktorki Aishwarayi Rai?

Tagi: Newsy Film News koronawirus