Gwiazda „Czarodziejek” o silnych powikłaniach po koronawirusue

11.08.2020 17:42
Gwiazda „Czarodziejek” o silnych powikłaniach po koronawirusue   Fot. . Invision/Invision/East News

Amerykańska aktorka Alyssa Milano, najlepiej znana z serialu „Czarodziejki”, zdradziła że przeszła infekcję koronawirusa. Kobieta zdradza jednak, że powikłania pochorobowe dotykają ją do dziś

Alyssa Milano to amerykańska aktorka, która zasłynęła rolą Phoebe w popularnych w latach 90. serialu „Czarodziejki”. Kobieta wykorzystała swoje media społecznościowe, aby podzielić się informacją o swoim stanie zdrowia, po zarażeniu się koronawirusem.

Przeczytaj także

Objawy aktorki

W specjalnym filmie w portalu Instagram, Milano zdradziła, że:

"Nigdy nie byłam tak chora. Wszystko mnie bolało. Straciłam węch. Czułam, jakby na mojej klatce siedział słoń. Nie mogłam oddychać. Miałam problemy z jedzeniem, schudłam 4 kilogramy w 2 tygodnie” – wyznała.

Przeczytaj także

W materiale pokazała także zgubny wpływ infekcji na stan swoich włosów. Nie dość, że straciły one blask, kobieta ma z nimi problem, gdyż okazuje się, że przy czesaniu zaczynają one zwyczajnie wypadać.

Jak podają zagraniczne media, gęste wypadanie włosów może być jednym ze skutków ubocznych walki organizmu z koronawirusem. Coraz więcej osób zgłasza nietypowe objawy, związane z przechodzeniem infekcji. Przed nami niestety jeszcze długa droga, by w pełni zrozumieć naturę wirusa i odkryć szczepionkę przeciwko zagrożeniu.

Czytaj także: Nie chciał założyć maseczki. Skazano go na 4 miesiące więzienia.

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.