Gwiazda "Krainy lodu" kolejną ofiarą koronawirusa

19.03.2020 09:48
Gwiazda "Krainy lodu" kolejną ofiarą koronawirusa Fot. Walt Disney Pictures - Walt Disney Animation Studios/Collection

Do listy znanych osób chorych na COVID-19 dołączyła Rachel Matthews. Aktorka występująca w "Krainie lodu 2" została zdiagnozowana jako osoba zarażona koronawirusem

Epidemia koronawirusa ma ogromny wpływ na wszystkie dziedziny życia - również na branżę filmową. Nie chodzi jedynie o straty finansowe wynikające z zamknięcia kin i wstrzymania pracy na planach zdjęciowych. Pandemia COVID-19 dotknęła również aktorów. Wśród artystów zdiagnozowanych z koronawirusem znalazła się Rachel Matthews znana z "Krainy lodu 2".

Rachel Matthews ma koronawirusa

Młoda aktorka, która powinna być dobrze znana widzom z horrorów "Śmierć nadejdzie dziś" i "Śmierć nadejdzie dziś 2" oraz hitu Disneya "Kraina Lodu 2", zamieściła informacje na Instagramie, w której wyznała, że choruje na COVID-19.

Przeczytaj także

Odtwórczyni Honeymaren zaapelowała do swoich fanów.

Rachel Matthews Fot. foto: Instagrm/Rachel Matthews

Hej kochani. Zostałam pozytywnie zdiagnozowana jako osoba chora na COVID-19 i od tygodnia poddaje się kwarantannie. Nie jestem pewna co dalej (dostaje sprzeczne informacje, więc będę aktualizować swój stan), ale oczywiście zostanę w odosobnieniu, tyle ile będę musiała. Czuję się lepiej, ale zamieszczę kilka informacji i mam nadzieję, że komuś się przydadzą. Proszę, czujcie się swobodnie w pisaniu do mnie i zadawaniu mi jakichkolwiek pytań. Z przyjemnością pomogę, jeśli będę umiała. Jeszcze raz - proszę, podejmujcie rozsądne decyzje - to czas na bycie mądrym i odpowiedzialnym. Troszczmy się o siebie nawzajem!

Pierwsze Story Matthews przeraziło jej fanów, więc aktorka postanowiła ich uspokoić, zapewniając, że jej stan zdrowia nie zagraża życiu. W ramach walki z koronawirusem podzieliła się radami dotyczącymi profilaktyki w przeciwdziałaniu COVID-19. Odradziła też panikowanie w sprawie braku testów na chorobę w USA. Zaleciła wszystkim odpoczynek i dbanie o siebie. 

Przeczytaj także

Matthews to kolejna znana osoba, która mimo choroby postanowiła włączyć się w przeciwdziałanie epidemii i głośno mówić o problemach z nią związanych, a przede wszystkim uspokoić szeroką grupę osóbzminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się COVID-19.

Przeczytaj także

Zobacz też: Czy reżyser "Shang-Chi" ma koronawirusa? Filmowiec otrzymał wyniki badań

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.