Gwiazda Marvela pochwaliła się, że zignorowała kwarantannę. Fani są oburzeni jej nieodpowiedzialnym zachowaniem

20.03.2020 11:39
Gwiazda Marvela pochwaliła się, że zignorowała kwarantannę. Fani są oburzeni jej nieodpowiedzialnym zachowaniem Fot. SplashNews.com/EAST NEWS

Evangeline Lilly zamieściła w sieci post, który nie spodobał się jej fanom. Aktorka bez owijania w bawełnę opisała, że nie stosuje się do izolacji zapobiegającej rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Ostatnie tygodnie udowodniły, że koronawirusem może zainfekować się każdy bez względu na wiek, miejsce zamieszkania i pozycję społeczną. Wygląda jednak na to, że Evangeline Lilly nie przejmuje się COVID-19, tak jak większość ludzi. Aktorka znana z filmów Marvela kompletnie zignorowała zalecenia specjalistów i pochwaliła się tym w sieci.

Koronawirus - Evangeline Lilly nie stosuje się do zaleceń izolacji

Naukowcy wciąż pracują nad lekiem, który pokonałby COVID-19 i szczepionką zapobiegającą dalszemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Na razie najskuteczniejszym sposobem na zminimalizowanie dalszych skutków pandemii jest izolowanie się od reszty społeczeństwa i unikanie wychodzenia z domu. Niestety nie każdy wziął na poważnie rady specjalistów.

Przeczytaj także

Na Instagramie Evangeline Lilly - aktorki znanej z serialu "Lost" i odtwórczyni Wasp z filmów Marvel Studios pojawił się kontrowersyjny post. Gwiazda przyznała się w nim, że ignoruje zalecenia o izolacji. Całość oznaczyła hasztagiem #businessasusual, który można przetłumaczyć, jako "nic się nie stało".

Poranna herbatka. Właśnie zawiozłam dzieci na obóz gimnastyczny. Zanim wyszły z domu, umyły dokładnie ręce. Teraz bawią się i śmieją.

Wielu followersów aktorki nie pozostało obojętnych na jej decyzję. Fanów zdenerwował fakt, że Lilly postanowiła całkowicie zignorować zalecenia WHO i nie tylko naraża siebie i swoje dzieci na chorobę, ale również inne osoby, które nie mogą sobie pozwolić na zamknięcie się w czterech ścianach.

Przeczytaj także

Gwiazda odpisała w jednym z komentarzy na zarzucaną jej nieodpowiedzialność.

Mam dwójkę małych dzieci. Niektórzy ludzie cenią swoje życie ponad wolność, inni cenią sobie wolność ponad życie. Wszyscy dokonujemy wyborów.

W innym komentarzu weszła na grząski temat polityczny. 

To denerwujące… Bądźmy teraz czujni. I mili dla siebie. Czujni i łaskawi - uważnie obserwujcie naszych przywódców, upewniając się, że nie nadużywają tej chwili, by zabrać nam więcej wolności i zdobyć więcej władzy.

Ta wypowiedź spowodowała, że fani aktorki zaczęli oskarżać ją o szerzenie teorii spiskowych na temat koronawirusa.

Przeczytaj także

W USA na razie nie ma takiej sytuacji jak w wielu krajach europejskich, w których wychodzenie z domu bez uzasadnienia jest karane mandatem. Niewykluczone jednak, że przez osoby takie jak Lilly, za kilka tygodni błędy popełniane we Włoszech czy Francji zostaną powtórzone w Stanach Zjednoczonych. Większość gwiazd, również tych chorych na COVID-19 prosi fanów by zostali w domach nie tylko z troski o siebie, ale przede wszystkim z powodu innych, szczególnie osób bardziej podatnych na koronawirusa.

Przeczytaj także

Zobacz też: Twórcy serialu medycznego oddali sprzęt lekarski szpitalowi walczącemu z koronawirusem

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.