Gwiazdor "Billa i Teda" nakarmił fanów, którzy przez koronawirusa stracili środki do życia

06.04.2020 10:17
Wspaniała przygoda Billa i Teda |undefined Fot. EAST NEWS

Alex Winter postanowił pomóc głodnym fanom, którzy stracili środki do życia. Aktor nakarmił potrzebujących.

Pandemia koronawirusa udowadnia, że w obliczu tragedii ludzie potrafią się jednoczyć i bezinteresownie pomagają sobie nawzajem. Przykładem tego stanu rzeczy może być aktor Alex Winter, który postanowił pomóc osobom, które już odczuwają skutki kryzysu wywołanego przez koronawirusa.

Koronawirus - Alex Winter nakarmił głodnych fanów

Koronawirus od kilku tygodni szaleje również w Stanach Zjednoczonych. Miliony ludzi zostało odciętych od podstawowych środków do życia. Upadła duża ilość przedsiębiorstw, a mieszkańcy wielu stanów USA z dnia na dzień zostali bez pracy i finansów.

Przeczytaj także

Z tego powodu gwiazdor takich filmów jak "Wspaniała przygoda Billa i Teda", "Straceni chłopcy" czy "Życzenie śmierci 3" postanowił pomóc tym, którzy tego potrzebowali. W tym celu zamieścił na Twitterze post, w którym apelował do wszystkich głodnych fanów.

Jeżeli jesteście w palącej potrzebie, jeśli chodzi o artykuły spożywcze, piszcie do mnie na moim Venmo. Pomogę tym, którym będę mógł.

OK, mam już wszystkich. Zgłoszenia są już zamknięte. Bądźcie bezpieczni.

Venmo to aplikacja mobilna, która pozwala na ekspresowe przesyłanie pieniędzy innym jej użytkownikom. Winter postanowił więc wspomóc swoich fanów finansowo, chociaż nie wiadomo, jak weryfikował ich potrzeby, ani jaką kwotę przeznaczył na zapewnienie potrzebującym jedzenia. Trzeba przyznać, że to piękny gest ze strony aktora.

 

Przeczytaj także

Winter zdobył największą popularność dzięki udziałowi w komediowej serii o Billu i Tedzie. Chociaż nigdy nie odniósł takiego sukcesu jak jego kolega z planu Keanu Reeves, pozostał w pamięci wiernych fanów, którzy ucieszą się nie tylko z powodu pomocy zaoferowanej przez aktora, ale również dlatego, że trwają prace nad trzecią częścią "Billa i Teda".

Przeczytaj także

"Bill i Ted 3" - kiedy premiera?

W rolach głównych powrócą Winter i Reeves, ale nie zabraknie również nowych postaci - córek tytułowych bohaterów, które wraz z podstarzałymi ojcami wyruszą na kolejną niesamowitą przygodę pełną absurdu i muzyki rockowej. Film "Bill & Ted Face the Music" miał trafić do kin 20 sierpnia 2021 roku. Na razie nie wiadomo, czy z powodu pandemii koronawirusa premiera zostanie przesunięta, czy wyznaczony wcześniej termin nadal jest aktualny.

Przeczytaj także

Zobacz też: Keanu Reeves, jakiego nie widzieliście. Zaskakujące zdjęcie z planu "Bill i Ted 3"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.