Pogoda
25.09.2020 11:36

Gwiazdor "Harry'ego Pottera" doprowadził fanów serii do łez. Co zrobił?

Tom Felton - gwiazdor "Harry'ego Pottera" obchodził swoje urodziny. Z tej okazji jego filmowy ojciec - Jason Isaacs, złożył mu poruszające życzenia urodzinowe.

JASON ISAACS (Lucius Malfoy), HELEN McCRORY (Narcissa Malfoy), TOM FELTON (Draco Malfoy) w filmie Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II
foto: PHOTOSHOT/REPORTER

Rodzina Malfoyów to przedstawiciele jednej z najnikczemniejszych brytyjskich familii czarodziejów ze świata Harry'ego Pottera. Na szczęście wcielający się w nich aktorzy są ich kompletnym przeciwieństwem. Przekonali się o tym fani Jasona Isaacsa i Toma Feltona.

Tom Felton - gwiazdor "Harry'ego Pottera" skończył 33 lata

Każdy, kto czytał serię książek stworzonych przez J.K. Rowling, doskonale pamięta, jak niegodziwymi bohaterami byli Lucjusz i Draco Malfoyowie. W głowę  rodziny przez lata wcielał się Jason Isaacs. Natomiast jego syna grał Tom Felton.

Harry Potter i Zakon Feniksa
Harry Potter i Zakon Feniksa
Przeczytaj także Neville Longbottom strollował Draco Malfoya. Zabawna wymiana zdań gwiazd "Harry'ego Pottera"

22 września 2020 roku młodszy z aktorów obchodził swoje 33. urodziny. Wielu fanów było w szoku, jak ten czas szybko leci. Dodatkowo emocje podkręcił Isaacs, który postanowił złożyć na Twitterze urodzinowe życzenia swojemu filmowemu synowi. Miłośnicy "Harry'ego Pottera" nie kryli zachwytu.

"

Kurcze pieczone, synu - dziś wszedłeś w chrystusowy wiek! W tych najdziwniejszych z mrocznych dni zawsze byłeś dla mnie promieniem światła. Jako fan dziękuję ci za psoty, muzykę i magię (i w imieniu wszystkich innych też). Najszczęśliwszych urodzin!

Kocham cię, dzieciaku

Sztuczny tata "

Foto: WARNER BROS. PICTURES / Album/ East News
Foto: WARNER BROS. PICTURES / Album/ East News
Przeczytaj także Draco Malfoy nie został przydzielony do Slytherinu. Wynik mu się nie spodobał [FOTO]

Felton postanowił wejść w konwencję powyższych życzeń i odpowiedział zwięźle, lecz niezwykle emocjonalnie w podobnym tonie.

"

Kocham cię, tato "

Chociaż Felton otrzymał wiele różnych życzeń, wiadomość Isaacsa rozeszła się wśród fanów "Harry'ego Pottera" wiralowo. Miłośnicy filmowych adaptacji przygód młodego czarodzieja nie ukrywali, że oba wpisy ich wzruszyły. Malfoyowie w końcu udowodnili, że mają serca.

Harry Potter i Insygnia Śmierci
Harry Potter i Insygnia Śmierci
Przeczytaj także Gwiazdor "Harry’ego Pottera" przyznał się do wieloletnich problemów z narkotykami

Felton wcielił się w Malfoya osiem razy i wystąpił we wszystkich produkcjach o Potterze. Isaacs  zagrał jego ojca w pięciu filmach. Mimo że oboje występowali jako czarne charaktery, są jednymi z ulubionych postaci fanów "Harry'ego Pottera". Wielu widzów ma nadzieję, że obaj powrócą kiedyś w swoich kultowych rolach.

Foto: materiały prasowe Warner Bros.
Foto: materiały prasowe Warner Bros.
Przeczytaj także Aktorzy z "Harry'ego Pottera" wracają w nowym projekcie. Co czeka fanów?

"Fantastyczne zwierzęta 3" - kiedy premiera?

Trudno przewidywać, czy kiedykolwiek do tego dojdzie. Jedno jest pewne - magiczny świat nadal żyje dzięki spin-offowi pod tytułem "Fantastyczne zwierzęta". Twórcy trzeciej części serii weszli niedawno na plan zdjęciowy, więc za jakiś czas ponownie przeniesiemy się do rzeczywistości, w której magia jest czymś oczywistym. Premiera filmu została zaplanowana na 12 listopada 2021 roku.

Którą postać z serii "Harry Potter" lubisz najbardziej?

Harry Potter i Insygnia Śmierci
Harry Potter i Insygnia Śmierci
Przeczytaj także Czy Daniel Radcliffe powróci jako Harry Potter w serii "Fantastyczne zwierzęta"?

Zobacz też: 27 rzeczy, których prawdopodobnie nie wiedziałeś o "Harrym Potterze". A powinieneś 

Tagi: Harry Potter