Gwiazdor "Rodziny Soprano" i "Matriksa" miał poważny wypadek. Jaki jest stan zdrowia aktora?

04.05.2020 12:23
Gwiazdor "Rodziny Soprano" i "Matriksa" miał poważny wypadek. Jaki jest stan zdrowia aktora? Fot. Everett Collection /East News

Joe Pantoliano znany z takich produkcji jak "Rodzina Soprano", "Matriks" czy "Bad Boys" został potrącony przez samochód. Doznał urazu głowy i trafił do szpitala. W jakim obecnie jest stanie?

Niedawno doszło do wypadku samochodowego, w którym Joe Pantoliano został potrącony przez samochód. Aktor musiał trafić do szpitala z powodu urazu głowy.

Joe Pantoliano ucierpiał w wypadku samochodowym

Jak podaje Variety, 68-letni aktor został potrącony przez auto, co spowodowało kilka obrażeń głowy i klatki piersiowej. Agent gwiazdora potwierdził, że nic nie zagraża jego życiu. Pantoliano został wypisany ze szpitala i teraz musi wracać do zdrowia w domowym zaciszu.

Przeczytaj także

Aktor zamieścił na Instagramie opis sytuacji i zdjęcia, na których pokazuje swoją ranę na głowie. Okazuje się, że nie obyło się bez szwów.

Joey jest w domu i wypoczywa. Doznał kilku urazów głowy i obrażenie klatki piersiowej. Na razie robi sobie przerwę od mediów społecznościowych z powodu dochodzenia do siebie. Dziękujemy wam za wszystkie życzenia i pozytywną energię. Niech nadchodzą! Będziemy mu czytać wszystkie wiadomości, żeby zrobiło mu się lepiej!

Do wypadku doszło w pobliżu okolicy, w której mieszka Pantoliano. Jedno z aut wjechało bok drugiego, kiedy aktor przechodził obok. Jeden z pojazdów biorących udział w wypadku przewrócił gwiazdora, który upadł na ziemię i doznał wyżej wymienionych obrażeń. Agent Pantoliano - Barry McPherson, zapewnił, że obecnie wszystko jest w porządku i niebawem po wypadku zostanie tylko nieznaczna blizna na głowie.

Jest teraz w domu na rekonwalescencji. Ma szwy i jest pod stałą opieką lekarz z powodu wstrząsu i urazów klatki piersiowej. Odpoczywa i jest wdzięczny za wszystkie wiadomości od fanów.

Pantoliano zasłynął rolą w serialu "Rodzina Soprano", w którym wcielił się Ralpha Cifaretto - jednego z nieposłusznych żołnierzy Tony'ego Soprano. To jednak niejedyny znany czarny charakter w karierze aktora. To właśnie on wystąpił jako Cypher w "Matriksie". Grał również kapitana Conrada Howarda w serii "Bad Boys". W 2019 roku wrócił do roli w kontynuacji "Bad Boys for Life". Wystąpił też jako Ben Urich u boku Bena Afflecka w filmie "Daredevil". Aktorowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Przeczytaj także

Zobacz też: Steven Spielberg wyjaśnił, dlaczego nigdy nie powstała 2. część kultowego "Goonies"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.