Gwiazdor "Różowych lat 70." został oskarżony o zgwałcenie trzech kobiet

18.06.2020 10:10
Gwiazdor "Różowych lat 70." został oskarżony o zgwałcenie trzech kobiet Fot. 20TH CENTURY FOX/Album/EAST NEWS

Jak podaje biuro prasowe prokuratora Los Angeles, aktor Danny Masterson jest oskarżony o zgwałcenie 3 kobiet w latach 2001-2003. Grozi mu do 45 lat więzienia.

Masterson został oskarżony o zgwałcenie 3 kobiet. Jeżeli zostanie skazany, to grozi mu nawet 45 lat więzienia. Został aresztowany przez LAPD w poniedziałek rano, a z aresztu wypuszczono go popołudniu, gdy wpłacono 3,3 miliona dolarów kaucji. Oficjalnie zostanie postawiony w stan oskarżenia 18 września 2020 roku. 

Gwiazdor popularnego serialu oskarżony o 3 gwałty

Były gwiazdor "Różowych lat 70." jest oskarżony o gwałt na 23-letniej kobiecie na przełomie 2000 i 2001 roku. Podobno zgwałcił 28-latkę w kwietniu 2003 roku, a także dopuścił się krzywdy wobec innej 23-letniej kobiety w swoim domu w Hollywood Hills między październikiem a grudniem 2003 roku.

Prawnik Mastersona Tom Mesereau postanowił wydać oświadczenie na temat sprawy, w których wyjaśnił, że zamierza walczyć z tymi oskarżeniami:

Pan Masterson jest niewinny i jesteśmy pewni, że zostanie oczyszczony z zarzutów, kiedy zaprezentowane zostaną wszystkie dowody w sprawie, a na sali pojawią się świadkowie. Oczywiście pan Masterson i jego żona są w szoku, że nagle te pogłoski sprzed prawie 20 lat zmieniają się w oskarżenia. Mogę jednak ich zapewnić, że prawa wyjdzie na jaw. Ludzie, którzy znają pana Mastersona wiedzą, jaką jest osobą i zdają sobie sprawę z tego, że te zarzuty są fałszywe.

Przeczytaj także

Chrissie Carnell Bixler, jedna z pozywających, wyjawiła, że Masterson podobno napastował ją seksualnie w późnym 2001 roku. Była wówczas z nim w związku i podobno jednego wieczoru, Masterson dosypał czegoś do jej wina, a następnie wykorzystał ją analnie. Sam aktor przyznał się do tego, że ją napastował, gdy ta była nieprzytomna.

Druga kobieta wyjawiła, że Masterson podobno zaproponował jej drinka na imprezie w kwietniu 2003 roku, przez którego poczuła się bardzo źle i zaczęła tracić świadomość. Wyjawiła, że Masterson zaniósł ją na górę i zaprowadził pod prysznic. Potem zasnęła na jego łóżku. Odzyskała przytomność, gdy aktor ją gwałcił.

Jeżeli Danny Masterson zostanie uznany winnym, to grozi mu 45 lat więzienia.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.