Gwiazdor "Strażników Galaktyki" miał koronawirusa: "to była naprawdę trudna walka"

07.09.2020 11:38
Gwiazdor "Strażników Galaktyki" miał koronawirusa: "to była naprawdę trudna walka" Fot. LFI/Photoshot/East News

Michael Rooker, znany też jako Yondu ze "Strażników Galaktyki", zaraził się koronawirusem. Aktor opowiedział o swojej walce w długim poście na Facebooku.

Aktor Michael Rooker zakończył walkę z koronawirusem. Podzielił się informacją na swoim Facebooku, gdzie stwierdził też, że COVID-19 był "naprawdę trudnym przeciwnikiem". Gwiazdor "The Walking Dead" i "Strażników Galaktyki" zdradził nowinę w piątek 4 września, dzieląc się też zdjęciem z negatywnego testu na koronawirusa.

Michael Rooker miał koronawirusa. Opowiedział o walce

Rooker zaczął swoją opowieść:

Jeśli jeszcze nie domyśliliście, czemu byłem zamknięty przez ostatnie parę tygodni w mojej kozackiej chacie, to wam powiem - walczyłem z COVID-19. I muszę wam powiedzieć, że to był kawał walki. A jak to bywa w każdej wojnie, wszystko jest dozwolone. Mniej więcej w połowie tej epickiej potyczki doszedłem do wniosku, że nie możesz zrobić zbyt dużo, jak już się zarazisz. Ale to tylko moja opinia, a nie wnioski z badań naukowych.

Przeczytaj także

Aktor wyjaśnił też, że nie korzystał z żadnych leków, witamin, czy suplementów, bo bał się, że uszkodzi sobie wątrobę i nerki. Wyznał, że przez większość czasu czuł się paskudnie, ale kilkukrotnie zdarzało się, że "był prawie jak człowiek". 

I chociaż walka była zaciekła, Rookerowi udało się z niej wyjść obronną ręką. Aktora będziemy mogli zobaczyć m.in. w nadchodzącym filmie "The Suicide Squad" w reżyserii Jamesa Gunna. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.