Pogoda
29.09.2020 10:35

Gwiazdor "Teorii wielkiego podrywu" miał koronawirusa. Opowiedział o walce

Jim Parsons, który wcielał się w Sheldona Coopera w "Teorii wielkiego podrywu", zdradził niedawno, że był zarażony koronawirusem. Aktor opowiedział, jak według niego na pandemię zareagowałby bohater serialu.

Gwiazdor "Teorii wielkiego podrywu" miał koronawirusa. Opowiedział o walce
foto: Chuck Lorre Productions/Warner Bros

Jim Parsons wyjawił, że wraz ze swoim mężem Toddem Spiewakiem zarazili się wirusem dość wcześnie w trakcie pandemii. Aktor był niedawno gościem programu Jimmy'ego Fallona, gdzie opowiedział o przebiegu choroby związanej z wirusem.

Jim Parsons miał koronawirusa

Na początku panowie myśleli, że jest to jedynie przeziębienie, jednak po kilku dniach stracili zmysł smaku i węchu, co utwierdziło ich w przekonaniu, że to jednak koronawirus. Parsons przyznał, że nigdy się tak nie czuł:

"

Tak, przeszliśmy przez to jakoś w połowie marca. Nie wiedzieliśmy, co to jest - na początku myśleliśmy, że to jedynie przeziębienie, ale potem straciliśmy zmysł smaku i węchu. Byliśmy kompletnie zaskoczeni. Nie zdawałem sobie sprawy z tego, że faktycznie można dosłownie stracić poczucie smaku i zapachu. A szkoda, bo w kwarantannie nie było zbyt dużo do roboty oprócz jedzenia. To było brutalne. "

Harley Quinn sieje zamęt w nowym zwiastunie serialu animowanego z Kaley Cuoco
Harley Quinn sieje zamęt w nowym zwiastunie serialu animowanego z Kaley Cuoco
Przeczytaj także Harley Quinn sieje zamęt w nowym zwiastunie serialu animowanego z Kaley Cuoco

A jak na pandemię koronawirusa zareagowałby Sheldon Cooper, legendarna postać z "Teorii wielkiego podrywu", którą Parsons grał od 2007 roku? Aktor wierzy, że naukowiec byłby przygotowany na taką okazję i zniósłby sytuację bez problemu:

"

On był na to przygotowany. To byłby moment, na który czekał całe życie. Skonstruowałby coś w rodzaju Shel-bota, którego mógłby wysłać do interakcji z ludźmi, a on mógłby spokojnie siedzieć w swoim pokoju i czekać na koniec pandemii. Nie dotykajcie mnie, nie kichajcie na mnie. Moim zdaniem przeżyłby to bez problemu. "

Alternatywna historia Hollywood. Zobacz pierwszy zwiastun nowego miniserialu Netfliksa
Alternatywna historia Hollywood. Zobacz pierwszy zwiastun nowego miniserialu Netfliksa
Przeczytaj także Alternatywna historia Hollywood. Zobacz pierwszy zwiastun nowego miniserialu Netfliksa
Tagi: Newsy Seriale Teoria wielkiego podrywu