Gwiazdor disco-polo wydał milion złotych na nowy biznes. Zainwestował w wódkę

14.04.2021 12:43
Gwiazdor disco-polo wydał milion złotych na nowy biznes Zainwestował w wódkę Fot. materiały prasowe

Czadoman, gwiazdor muzyki disco-polo startuje z produkcją wódki. Sygnowana jego imieniem "Ruda Wódka" ma "rozkręcić każdą imprezę".

Czadoman to jeden z najbardziej znanych polskich gwiazdorów disco polo. Jego przeboje "Ruda tańczy jak szalona" czy "Chodź na Barana" zna niemal cała Polska. Oprócz tego Paweł Dudek wygrał 13. edycję show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W programie Polsatu piosenkarz wcielił się w Krzysztofa Cugowskiego z Budki Suflera i wykonał utwór "Jest taki samotny dom".

Gwiazdor muzyki disco-polo startuje z produkcją wódki

Jednak Czadoman nie osiadł na laurach i postanowił zainwestować w nowy biznes. Jak twierdzi, wydał na niego aż milion złotych.

Polecamy

Chciałem podejść do tego etapu z jak największą uwagą i profesjonalizmem – w końcu miałem firmować ten alkohol swoją marką, więc musiał to być trunek, z którego mogę być dumny. (...) Jestem dumny z tego, że tyle miesięcy ciężkiej pracy przyniosło tak dobry efekt

- zdradza zwycięzca "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w rozmowie Disco-polo.info.

Odważna kampania promocyjna

W promowaniu nowego biznesu Czadomanowi mają pomóc nie tylko jakość napitku i znane nazwisko, ale i odważna kampania promocyjna.

Kiedy Ruda wchodzi na stół, nie można oderwać od niej wzroku. Jest słodka i kusząca, a jednocześnie ma mocny charakter i temperament. Szalona imprezowiczka, jedyna w swoim rodzaju, wyjątkowa – to cała ona!

- czytamy na stronie produktu.

Czadoman wierzy w sukces swojego nowego przedsięwzięcia. Liczy również na to, ze Polacy docenią nowy produkt.

W sumie włożyłem w Rudą Wódkę około miliona złotych, ale wierzę, że rynek przyjmie ją z otwartymi ramionami, a konsumenci docenią pracę, czas i środki, które włożyłem w ten projekt

- wyznał piosenkarz.

Ruda Wódka by Czadoman to przepalanka, czyli tradycyjny, polski trunek na bazie karmelu. Charakteryzuje się słodkim profilem oraz bursztynową barwą ze złotymi refleksami. Jest gładka na podniebieniu, a jednocześnie pełna charakteru i temperamentu.

Źródło: materiały prasowe

Zobacz również: Zaginiony radziecki "Władca Pierścieni" dostępny na YouTube. Internauci są zachwyceni

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.