Gwiazdor sitcomu "Byle do dzwonka" trafił do szpitala. W jakim jest stanie?

13.01.2021 10:34
Dustin Diamond - Byle do dzwonka - kadr z serialu Fot. Everett Collection/East News

Dustin Diamond znany z sitcomu "Byle do dzwonka" został umieszczony w szpitalu po tym, jak jego ciało przeszyły tajemnicze bóle. Co mu dolega?

Niepokojące wieści z Florydy. Aktor Dustin Diamond wcielający się przed laty w jednego z bohaterów serialu "Byle do dzwonka" trafił do szpitala z powodu tajemniczych dolegliwości. Lekarze próbują ustalić, co mu dolega.

Dustin Diamond - gwiazdor "Byle do dzwonka" trafił do szpitala

Jak podaje TMZ w drugi weekend stycznia 2021 roku Diamond zaczął odczuwać dziwne bóle w całym ciele. Aktor został umieszczony we florydzkim szpitalu na badania mające na celu wyjaśnienie dolegliwości. Lekarze przeprowadzają różne testy, w tym biopsję. Według doniesień zespół medyczny aktora obawia się, że przyczyną może być nowotwór.

Polecamy

44-letni aktor stał się rozpoznawalny dzięki serialowi Disneya "Dzień dobry, panno Bliss" z 1989 roku. Większą popularność zdobył jednak dzięki spin-offowi tej produkcji pod tytułem "Byle do dzwonka". W obu sitcomach wcielał się w Samuela "Screecha" Powersa. Powrócił do roli w sequelu "Byle do dzwonka: Lata w college’u", a także dwóch filmach pełnometrażowych: "Szkoła urwisów - Hawajska przygoda" i "Saved by the Bell: Wedding in Las Vegas". Dołączył też do obsady serialu "Byle do dzwonka: Nowa klasa".

Polecamy

Po zakończeniu serii Diamond zmienił bieg swojej kariery, zostając komikiem i stand-uperem. Jako wielki fan wrestlingu wystąpił w Hulk Hogan's Celebrity Championship Wrestling, a także dołączył do Memphis Championship Wrestling, jako menadżer, sędzia, a także zawodnik. W 2006 roku zrobiło się o nim głośno po wycieku seks taśmy z jego udziałem. Jakiś czas później zaprzeczył, że miał z nią cokolwiek wspólnego. Jest też podawany jako autor książki "Behind the Bell", która była kanwą filmu "The Unauthorized Saved by the Bell Story".

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.