Gwiazdy "Harry'ego Pottera" znów razem! Zobaczcie piękne spotkanie po latach [FOTO]

19.12.2019 10:10
Gwiazdy "Harry'ego Pottera" znów razem! Zobaczcie piękne spotkanie po latach [FOTO] Fot. materiały prasowe Warner Bros.

W sieci ukazało się zdjęcie aktorów znanych z serii o Harrym Potterze, którzy zorganizowali świąteczne spotkanie po latach.

Od premiery ostatniej części "Harry'ego Pottera" minęło z górą osiem lat. Jednak ten magiczny świat wciąż zajmuje szczególne miejsce w sercach fanów, którzy cieszą się na każdą wzmiankę związaną z serią. Taką, jak to piękne wspólne zdjęcie obsady, wykonane podczas świątecznego spotkania.

Gwiazdy "Harry'ego Pottera" znów razem! Zobaczcie piękne spotkanie po latach [FOTO]

Na instargramowych profilach Toma Feltona (filmowego Draco Malfoya) i Emmy Watson (Hermiony Granger) pojawiły się zdjęcia, na których towarzyszą im przyjaciele z planu "Harry'ego Pottera". Oprócz wspomnianej dwójki, na fotografii widzimy Evannę Lynch, która wcielała się w Lunę Lovegood, Bonnie Wright, czyli filmową Ginny Weasley oraz Matthew Lewisa, który już zawsze będzie dla nas Neville'em Longbottomem.

Przeczytaj także

Zdjęcie okraszone zostało podpisem zawierającym świąteczne życzenia dla fanów oraz odniesienie do słynnego konfliktu pomiędzy Gryffindorem i Slytherinem. To już kolejny raz w ciągu ostatnich miesięcy, gdy gwiazdy "Harry'ego Pottera" sprawiły fanom taką niespodziankę. W październiku Tom Felton opublikował wideo z planu filmowego, na którym towarzyszą mu Emma Watson i Daniel Radcliffe. Miesiąc później ukazało się zdjęcie przedstawiające reunion rodziny Weasleyów.

Zobacz też: Zapiski młodziutkiej Emmy Watson z planu "Harry'ego Pottera" to najlepsze, co dziś zobaczycie

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.