Gwiazdy "Koszmaru z ulicy Wiązów" przestrzegają przed koronawirusem w przerażającym wideo

28.04.2020 16:39
Gwiazdy "Koszmaru z ulicy Wiązów" przestrzegają przed koronawirusem w przerażającym wideo Fot. New Line Cinema/Courtesy Everett Collection/ East News

Gwiazdy kultowego horroru zjednoczyły się po latach, by przestrzec was przed koronawirusem. Zobaczcie "Stop The Nightmare".

"Koszmar z ulicy Wiązów" to jeden z najbardziej kultowych dzieł w historii kina grozyFreddy Krueger, mordujący swe ofiary podczas snu, niejednemu z nas zafundował bezsenne noce. Teraz ekipa filmowa zjednoczyła się ponownie, by przestrzec was przed koronawirusem i nakłonić do stosowania środków bezpieczeństwa. Oczywiście zrobili to w swoim iście przerażającym stylu.

Gwiazdy "Koszmaru z ulicy Wiązów" przestrzegają przed koronawirusem

W zamieszczonym wideo wystąpili aktorzy znany z horrorowej serii: Heather Langenkamp, Lisa Wilcox, Mark Patton, Andreas Jones, Ken Sagoes, Brooke Theiss, Toy Newkirk, Ira Heiden oraz Brooke Bundy. Zabrakło niestety odtwórcy roli Freddy'ego, Roberta Englunda.

Przeczytaj także

Całość powstała w domowych zaciszach aktorów, a następnie została zmontowana tak, że przypomina senny koszmar. W nagraniu pojawiła się również kultowa piosenka z filmu, jednak jej tekst uległ aktualizacji, tak by pasował do aktualnych okoliczności:

1, 2 - COVID's Not The Flu!

3, 4 - Wash Your Hands Some More!

5, 6 - Zoom Your Therapist!

7, 8 - Don't Congregate!

9, 10 - Never See Your Friends!

W filmiku nie zabrakło też nawiązań do innych klasyków grozy. Na ekranie pojawili się bowiem Michael Myers, Jason Voorhees, Leatherface oraz Chucky.  

Przeczytaj także
Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.