Gwiazdy "Koszmaru z ulicy Wiązów" przestrzegają przed koronawirusem w przerażającym wideo

28.04.2020 16:39
Foto: New Line Cinema/Courtesy Everett Collection/ East News|undefined Fot. New Line Cinema/Courtesy Everett Collection/ East News

Gwiazdy kultowego horroru zjednoczyły się po latach, by przestrzec was przed koronawirusem. Zobaczcie "Stop The Nightmare".

"Koszmar z ulicy Wiązów" to jeden z najbardziej kultowych dzieł w historii kina grozyFreddy Krueger, mordujący swe ofiary podczas snu, niejednemu z nas zafundował bezsenne noce. Teraz ekipa filmowa zjednoczyła się ponownie, by przestrzec was przed koronawirusem i nakłonić do stosowania środków bezpieczeństwa. Oczywiście zrobili to w swoim iście przerażającym stylu.

Gwiazdy "Koszmaru z ulicy Wiązów" przestrzegają przed koronawirusem

W zamieszczonym wideo wystąpili aktorzy znany z horrorowej serii: Heather Langenkamp, Lisa Wilcox, Mark Patton, Andreas Jones, Ken Sagoes, Brooke Theiss, Toy Newkirk, Ira Heiden oraz Brooke Bundy. Zabrakło niestety odtwórcy roli Freddy'ego, Roberta Englunda.

Przeczytaj także

Całość powstała w domowych zaciszach aktorów, a następnie została zmontowana tak, że przypomina senny koszmar. W nagraniu pojawiła się również kultowa piosenka z filmu, jednak jej tekst uległ aktualizacji, tak by pasował do aktualnych okoliczności:

1, 2 - COVID's Not The Flu!

3, 4 - Wash Your Hands Some More!

5, 6 - Zoom Your Therapist!

7, 8 - Don't Congregate!

9, 10 - Never See Your Friends!

W filmiku nie zabrakło też nawiązań do innych klasyków grozy. Na ekranie pojawili się bowiem Michael Myers, Jason Voorhees, Leatherface oraz Chucky.  

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.