Pogoda
30.08.2019 10:15

Gwiazdy "Rocky'ego" na wspólnym zdjęciu po 34 latach

Film "Rocky IV" przeszedł do historii dzięki pojedynkowi Apollo Creeda z Ivanem Drago. Dolph Lundgren i Carl Weathers spotkali się po 34 latach.

Rocky IV
foto: kadr z filmu Rocky IV

Filmy o "Rockym" to jedna z najpopularniejszych serii kinowych produkcji sportowych. W ostatnich latach jest kontynuowana dzięki spin-offowi pod tytułem "Creed". W drugiej części przygód młodego boksera pojawia się nie tylko Sylvester Stallone, ale również powraca Dolph Lundgren, który ponownie zagrał Ivana Drago. To nie jedyne odniesienie do filmu "Rocky IV" w ostatnim czasie. Aktor spotkał się ze swoim filmowym przeciwnikiem, w którego wcielił się Carl Weathers. Panowie postanowili zrobić sobie zdjęcie.

"Rocky IV" -  Dolph Lundgren i Carl Weathers na wspólnym zdjęciu

W filmie "Rocky IV" pojawiła się sekwencja, która przeszła do historii kina. Chodzi oczywiście o pojedynek pomiędzy Apollo Creedem i Ivanem Drogo. Emocjonująca walka zakończyła się tragedią. Rosyjski bokser zabił swojego oponenta w ringu. Ten słynny moment został zresztą poruszony w "Creedzie II".

Na szczęście w prawdziwym świecie Weathers i Lundgren mają zupełnie inne stosunki. Okazuje się, że aktorzy spędzili ostatnio czas na siłowni, co potwierdziło zdjęcie, które trafiło na Instagramie Lundgrena.

"

Rewanż na Gold’s Gym Venice. Apollo wygląda groźnie. "

Gwiazdy "Rocky'ego IV" postanowiły ponownie stanąć oko w oko, ale tym razem zmierzyły się na sprawność fizyczną. Mimo że Weathers jest starszy od Lundgrena o 10 lat nadal trzyma świetną formę. Nic dziwnego. Niebawem zobaczymy go w pierwszym aktorskim serialu ze świata "Gwiezdnych Wojen" - "The Mandalorian". Aktor musi więc utrzymywać kondycję, żeby móc grać w produkcjach wymagających sprawności fizycznej.

Niezniszczalni
Niezniszczalni
Przeczytaj także "Niezniszczalni": Stallone, Schwarzenegger i Lundgren znowu razem [WIDEO]

"Creed III" - kiedy premiera?

Czy syn zabitego w ringu boksera powróci w trzeciej części? Jeszcze nie potwierdzono kontynuacji serii, ale nie wykluczone, że twórcy przygotowują sequel. Obie części cieszyły się uznaniem krytyków i widzów, poza tym dają szansę na kontynuowanie opowieści ukazanej w kultowej produkcji sprzed 43 lat. Na razie fani muszą uzbroić się w cierpliwość.

Zobacz też: Sylvester Stallone nie zagra już Rocky'ego! Aktor potwierdził informację na Instagramie

Tagi: News Sylvester Stallone Rocky