Gwiazdy "Rocky'ego" na wspólnym zdjęciu po 34 latach

30.08.2019 10:15
Gwiazdy "Rocky'ego" na wspólnym zdjęciu po 34 latach Fot. kadr z filmu Rocky IV

Film "Rocky IV" przeszedł do historii dzięki pojedynkowi Apollo Creeda z Ivanem Drago. Dolph Lundgren i Carl Weathers spotkali się po 34 latach.

Filmy o "Rockym" to jedna z najpopularniejszych serii kinowych produkcji sportowych. W ostatnich latach jest kontynuowana dzięki spin-offowi pod tytułem "Creed". W drugiej części przygód młodego boksera pojawia się nie tylko Sylvester Stallone, ale również powraca Dolph Lundgren, który ponownie zagrał Ivana Drago. To nie jedyne odniesienie do filmu "Rocky IV" w ostatnim czasie. Aktor spotkał się ze swoim filmowym przeciwnikiem, w którego wcielił się Carl Weathers. Panowie postanowili zrobić sobie zdjęcie.

"Rocky IV" -  Dolph Lundgren i Carl Weathers na wspólnym zdjęciu

W filmie "Rocky IV" pojawiła się sekwencja, która przeszła do historii kina. Chodzi oczywiście o pojedynek pomiędzy Apollo Creedem i Ivanem Drogo. Emocjonująca walka zakończyła się tragedią. Rosyjski bokser zabił swojego oponenta w ringu. Ten słynny moment został zresztą poruszony w "Creedzie II".

Na szczęście w prawdziwym świecie Weathers i Lundgren mają zupełnie inne stosunki. Okazuje się, że aktorzy spędzili ostatnio czas na siłowni, co potwierdziło zdjęcie, które trafiło na Instagramie Lundgrena.

Rewanż na Gold’s Gym Venice. Apollo wygląda groźnie.

Gwiazdy "Rocky'ego IV" postanowiły ponownie stanąć oko w oko, ale tym razem zmierzyły się na sprawność fizyczną. Mimo że Weathers jest starszy od Lundgrena o 10 lat nadal trzyma świetną formę. Nic dziwnego. Niebawem zobaczymy go w pierwszym aktorskim serialu ze świata "Gwiezdnych Wojen" - "The Mandalorian". Aktor musi więc utrzymywać kondycję, żeby móc grać w produkcjach wymagających sprawności fizycznej.

Przeczytaj także

"Creed III" - kiedy premiera?

Czy syn zabitego w ringu boksera powróci w trzeciej części? Jeszcze nie potwierdzono kontynuacji serii, ale nie wykluczone, że twórcy przygotowują sequel. Obie części cieszyły się uznaniem krytyków i widzów, poza tym dają szansę na kontynuowanie opowieści ukazanej w kultowej produkcji sprzed 43 lat. Na razie fani muszą uzbroić się w cierpliwość.

Zobacz też: Sylvester Stallone nie zagra już Rocky'ego! Aktor potwierdził informację na Instagramie

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.