Gwiazdy i Dolly Parton Challenge - kto wykazał się największą kreatywnością?

27.01.2020 14:53
Gwiazdy i Dolly Parton Challenge - kto wykazał się największą kreatywnością? Fot. zrzut ekranu Twitter/ Dolly Parton

Dolly Parton Challenge cieszy się olbrzymią popularnością w sieci. Udział w wyzwaniu wzięli już m.in. Eminem, Miley Cyrus, Celine Dion i Mark Hamill.

O Dolly Parton Challenge słyszał każdy, kto ma dostęp do sieci. Wasz feed w mediach społecznościowych zalała fala sklejek czterech różnych zdjęć z dopiskami LinkedIn, Facebook, Instagram i Tinder, ale nie macie pojęcia o co chodzi? Już wyjaśniamy.

#DollyPartonChallenge - o co chodzi i na czym polega to wyzwanie?

#DollyPartonChallenge to nic innego, jak nowa internetowa moda. Po oblewaniu się lodowatą modą, wklejaniu zdjęć sprzed 10 lat, zakrywaniu sobie oczu i naśladowaniu Bena Solo, przyszedł czas na nowy challenge. W końcu w sieci nigdy nie może być nudno. Nowy trend zapoczątkowała 74-letnia gwiazdy muzyki country - Dolly Parton.

#DollyPartonChallenge jest niejako kwintesencją sposobu, w jaki funkcjonujemy w sieci. Zależnie od tego, z którego medium korzystamy, prezentujemy nieco inną wersję siebie samych. Wystarczy porównać nasze profile na LinkedInie, Facebooku, Instagramie i Tinderze, by dostrzec różnicę. Właśnie to zrobiła Dolly Parton, a wyzwanie podchwycił cały świat.

Przeczytaj także

Gwiazdy w #DollyPartonChallenge - kto wykazał się największą kreatywnością?

W challenge'u wzięło udział wiele gwiazd muzyki i kina. Jedną z pierwszych była Miley Cyrus - córka chrzestna Dolly Parton. Wokalistka podzieliła się zarówno wersją swoją, jak i swojego popularnego alter ego - Hanny Montany. Do akcji szybko dołączyli między innymi Mark Ruffalo, Justin Timberlake, Celine Dion, Will Smith, Jared Leto, Jessica Chastain, a nawet obsada "Przyjaciół". Największą dawką poczucia humoru wykazali się jednak Eminem, Natalie Portman i (oczywiście) Mark Hamill.

W #DollyPartonChallenge udział wzięły również światowej sławy muzea, koci i psi celebryci, a nawet premier Polski, Mateusz Morawiecki.

Zobacz też: Przesyłki z AliExpress - czy paczki z Chin mogą zawierać śmiertelnego koronawirusa?

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.