Gwyneth Paltrow została pozwana z powodu wybuchającej świeczki o zapachu jej waginy

19.05.2021 17:45
Gwyneth Paltrow została pozwana z powodu wybuchającej świeczki o zapachu jej waginy Fot. Vogue/Ferrari Press/East News

Świeczki zapachowe od Gwyneth Paltrow są niebezpieczne dla zdrowia. Przynajmniej tak twierdzą niektórzy użytkownicy nietypowego produktu (a może raczej typowego produktu o nietypowym zapachu).

Gwyneth Paltrow została pozwana przez swoje świeczki o zapachu waginy

Jakiś czas temu was informowaliśmy o tym, że świeczka o zapachu waginy Gwyneth Paltrow miała spowodować eksplozję w domu pewnej brytyjskiej kobiety. Jody Thompson wygrała ją w quizie online. Podobno świeczka na chwilę przed eksplozją osiągnęła ogień wielkości około 50 centymetrów, a potem po prostu wybuchła. Na szczęście nikomu się nic nie stało, a domownicy wyrzucili płonącą świeczkę przez okno. 

Polecamy

Sprawa rozeszła się po kościach - a przynajmniej tak się mogłoby wydawać. Jak podaje TMZ, mężczyzna z Texasu, który przeżył podobny incydent, co Judy Thompson, postanowił pozwać firmę Goop (producenci świeczek).

Jak czytamy w treści pozwu przytoczonej przez TMZ, Colby Watson twierdzi, że zakupił świeczkę w styczniu 2021 roku i rozpalił ją w lutym. Ta miała się świecić przez około 3 godziny, a następnie "stanęła w płomieniach, strzelając we wszystko wokół płonącymi odłamkami, jak jakiegoś rodzaju bomba, czy broń". 

Polecamy

W instrukcji obsługi można przeczytać, by nie palić świeczki przez więcej, niż dwie godziny. Watson podobno przekazał zdjęcie zużytego produktu i stwierdził, że ostrzeżenie było zbyt małe, nazywając świeczkę "niezwykle niebezpieczną". Mężczyzna domaga się w pozwie zadośćuczynienia w wysokości 5 milionów dolarów.

W odpowiedzi firma Goop wydała oświadczenie, w którym określiła pozew "bardzo frywolnym". Jak czytamy w Page Six: 

Jesteśmy pewni, że ten pozew jest frywolny i jest próbą wyłudzenia pieniędzy z powodu znanego i popularnego produktu. My doskonale wiemy, co sprzedajemy i zdajemy sobie sprawę z tego, że to są bezpieczne produkty. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.