HBO GO wreszcie dostępne dla wszystkich! Platforma oferuje bezpłatny pierwszy miesiąc

Natalia Hluzow
26.03.2018 12:20
HBO GO wreszcie dostępne dla wszystkich! Platforma oferuje bezpłatny pierwszy miesiąc Fot. screen ze strony głównej www.hbogo.pl

Od 26 marca 2018 z platformy HBO GO można korzystać bez żadnych dodatkowych umów z operatorami. Podobnie jak w przypadku serwisu Netflix czy Showmax zainteresowani otrzymają także bezpłatny okres próbny. 

Wszyscy polscy fani „Westworld”, którzy już teraz zastanawiali się, jak będą musieli się nagimnastykować w kwietniu 2018, kiedy 2. sezon słynnego serialu trafi na antenę HBO, mogą odetchnąć z ulgą. Podobnie jak miłośnicy „Gry o tron”, „Wielkich kłamstewek”, „Brytanii”, „Billions” i wszystkich innych produkcji oryginalnych stacji Home Box Office. Już od dziś, 26 marca 2018 roku, z platformy HBO GO można korzystać dokładnie w ten sam sposób, co z serwisów Netflix czy Showmax. I do tego przez pierwszy miesiąc za darmo!

HBO GO dostępne dla wszystkich internautów w Polsce

Nieoficjalnie ogłaszaliśmy tę rewolucję już z końcem lutego 2018 roku. Wtedy podawaliśmy za serwisem VODnews.pl, że HBO GO będzie dostępne dla wszystkich od marca 2018. HBO Polska nie wydało jednak wówczas żadnego oświadczenia w tej sprawie. Ekskluzywna zapowiedź z dokładną datą zmian w serwisie pojawiła się dopiero w ubiegły piątek, 23 marca 2018, na stronie imagazine.pl, jednak większość internautów podeszła do niej z lekkim dystansem w związku z ciągłym brakiem oficjalnej informacji od HBO. 

Na szczęście zapowiedzi okazały się prawdziwe i 26 marca 2018 od samego rana każdy internauta może zarejestrować się na stronie HBO Go i korzystać ze wszystkich materiałów udostępnionych w serwisie.

hbo go 2 Fot. foto: screen ze strony www.hbogo.pl

HBO GO - jak to działa?

Zasady działania platformy są proste i dobrze znane wszystkim, którzy korzystają już z serwisów Netflix lub Showmax. W dowolnej chwili można dokonać rejestracji na stronie, zakładając konto, za które przez pierwszy miesiąc nie zapłacimy ani złotówki. Od drugiego miesiąca subskrypcja będzie kosztowała 29,90 zł/miesięcznie i kwota ta będzie pobierana bezpośrednio z karty podpiętej do konta. W każdej chwili będzie można również z niej zrezygnować, nie ponosząc żadnych kosztów związanych z wycofaniem się z subskrybcji.

HBO GO oczywiście będzie wciąż dostępne także poprzez operatorów. Wystarczy, że abonenci operatorów telewizyjnych, internetowych i komórkowych, którzy posiadają w swojej ofercie pakiet HBO, zarejestrują się na stronie.

Filmy i seriale na HBO GO

Prócz wymienionych we wstępie popularnych seriali, HBO GO dysponuje także innymi świetnymi tytułami, w tym wieloma nowymi filmami pełnometrażowymi. Aktualnie w ofercie znajdują się m.in. „Baby Driver”, „Spider-Man: Homecoming”, „Ghost in the Shell” czy „Strażnicy Galaktyki vol. 2”.

Wszystkie nowości HBO GO z marca 2018 opisaliśmy w osobnym artykule. Warto zwrócić uwagę na to, że platforma oferuje również podróż w przeszłość i możliwość oglądania klasyków HBO, jak „Prawo ulicy”, „Kompania braci”, „Seks w wielkim mieście”, „Dziewczyny”, „Sześć stóp pod ziemią” czy „Zakazane imperium”. Łącznie serwis udostępnia ok. 800 filmów i 200 seriali w polskiej wersji językowej. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.