HBO GO wreszcie dostępne dla wszystkich! Platforma oferuje bezpłatny pierwszy miesiąc

Natalia Hluzow
26.03.2018 12:20
strona główna hbo go|undefined Fot. screen ze strony głównej www.hbogo.pl

Od 26 marca 2018 z platformy HBO GO można korzystać bez żadnych dodatkowych umów z operatorami. Podobnie jak w przypadku serwisu Netflix czy Showmax zainteresowani otrzymają także bezpłatny okres próbny. 

Wszyscy polscy fani „Westworld”, którzy już teraz zastanawiali się, jak będą musieli się nagimnastykować w kwietniu 2018, kiedy 2. sezon słynnego serialu trafi na antenę HBO, mogą odetchnąć z ulgą. Podobnie jak miłośnicy „Gry o tron”, „Wielkich kłamstewek”, „Brytanii”, „Billions” i wszystkich innych produkcji oryginalnych stacji Home Box Office. Już od dziś, 26 marca 2018 roku, z platformy HBO GO można korzystać dokładnie w ten sam sposób, co z serwisów Netflix czy Showmax. I do tego przez pierwszy miesiąc za darmo!

HBO GO dostępne dla wszystkich internautów w Polsce

Nieoficjalnie ogłaszaliśmy tę rewolucję już z końcem lutego 2018 roku. Wtedy podawaliśmy za serwisem VODnews.pl, że HBO GO będzie dostępne dla wszystkich od marca 2018. HBO Polska nie wydało jednak wówczas żadnego oświadczenia w tej sprawie. Ekskluzywna zapowiedź z dokładną datą zmian w serwisie pojawiła się dopiero w ubiegły piątek, 23 marca 2018, na stronie imagazine.pl, jednak większość internautów podeszła do niej z lekkim dystansem w związku z ciągłym brakiem oficjalnej informacji od HBO. 

Na szczęście zapowiedzi okazały się prawdziwe i 26 marca 2018 od samego rana każdy internauta może zarejestrować się na stronie HBO Go i korzystać ze wszystkich materiałów udostępnionych w serwisie.

HBO GO strona główna Fot. foto: screen ze strony www.hbogo.pl

HBO GO - jak to działa?

Zasady działania platformy są proste i dobrze znane wszystkim, którzy korzystają już z serwisów Netflix lub Showmax. W dowolnej chwili można dokonać rejestracji na stronie, zakładając konto, za które przez pierwszy miesiąc nie zapłacimy ani złotówki. Od drugiego miesiąca subskrypcja będzie kosztowała 29,90 zł/miesięcznie i kwota ta będzie pobierana bezpośrednio z karty podpiętej do konta. W każdej chwili będzie można również z niej zrezygnować, nie ponosząc żadnych kosztów związanych z wycofaniem się z subskrybcji.

HBO GO oczywiście będzie wciąż dostępne także poprzez operatorów. Wystarczy, że abonenci operatorów telewizyjnych, internetowych i komórkowych, którzy posiadają w swojej ofercie pakiet HBO, zarejestrują się na stronie.

Filmy i seriale na HBO GO

Prócz wymienionych we wstępie popularnych seriali, HBO GO dysponuje także innymi świetnymi tytułami, w tym wieloma nowymi filmami pełnometrażowymi. Aktualnie w ofercie znajdują się m.in. „Baby Driver”, „Spider-Man: Homecoming”, „Ghost in the Shell” czy „Strażnicy Galaktyki vol. 2”.

Wszystkie nowości HBO GO z marca 2018 opisaliśmy w osobnym artykule. Warto zwrócić uwagę na to, że platforma oferuje również podróż w przeszłość i możliwość oglądania klasyków HBO, jak „Prawo ulicy”, „Kompania braci”, „Seks w wielkim mieście”, „Dziewczyny”, „Sześć stóp pod ziemią” czy „Zakazane imperium”. Łącznie serwis udostępnia ok. 800 filmów i 200 seriali w polskiej wersji językowej. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.