Pogoda
21.10.2019 15:52

HBO GO podrożało. Już nie kosztuje 19,90 zł za miesiąc

HBO GO kusiło do tej pory Polaków niską ceną subskrypcji oraz ciekawą biblioteką filmów i seriali. Ze względu na rozbudowę oferty serwis postanowił podwyższyć cenę abonamentu.

HBO GO
foto: zrzut ekranu hbogo.pl

Czasy się zmieniają, a HBO GO razem z nim. Polacy zmusili już raz serwis VoD do zmiany regulaminu, stosując nieuczciwe sztuczki i nadużywając miłego gestu w postaci darmowego okresu próbnego.

Ponieważ nasi rodacy wpadli na pomysł korzystania z jednego darmowego okresu za drugim, oglądając przebojową „Grę o tron” w praktyce za darmo, serwis musiał zaostrzyć zasady darmowego trialu.

HBO GO
HBO GO
Przeczytaj także HBO GO wycofuje się z darmowego miesiąca dla nowych użytkowników

Obowiązująca na polskim rynku cena za dostęp do HBO GO była niska, biorąc pod uwagę że w zamian za nią można było oglądać do woli wszystkie sezony „Gry o tron” czy ekscytować się „Czarnobylem”. Okazało się jednak, że właśnie ta atrakcyjność oferty zmusiła serwis do podwyższenia abonamentu.

HBO GO – wyższa cena abonamentu

Subskrypcja HBO GO wynosiła 19,90 zł. Kwota ta została zwiększona o 5 zł, do 24,90 zł miesięcznie.

Użytkownicy zaczęli już otrzymywać powiadomienia o podwyżce:

"

Piszemy do Ciebie, aby poinformować Cię o zbliżającym się podwyższeniu ceny subskrypcji. Twoja miesięczna opłata za subskrypcję wzrośnie z 19,90 zł/mies. do 24,90 zł/mies. w pierwszym dniu rozliczeniowym po 21 listopada. "

Podwyżka obowiązuje już nowych klientów:

"

Każdy nowy użytkownik może wypróbować serwis przez 7 dni bezpłatnie. Po okresie próbnym opłata wyniesie tylko 24,90 zł miesięcznie. Zrezygnuj, kiedy chcesz, wybierając odpowiednią opcję w ustawieniach swojego konta. "

Jako powód do zwiększenia wysokości subskrypcji serwis podał inwestycje w zapewnienie nowych treści, w szczególności pochodzących z Ameryki. Przykładem jest tu „Watchmen”, nowa propozycja HBO GO, która zbiera bardzo dobre opinie wśród widzów.

Zobacz także: "Watchmen" - pierwsze recenzje nowego serialu HBO. Warto obejrzeć? 

24,90 zł za dostęp do HBO GO to cena:

Tagi: Internet HBO GO