Halloweenowa wyprzedaż gier na PlayStation 4

17.10.2019 09:08
wyprzedaż PlayStation|undefined Fot. zrzut ekranu PSN Store

Nadchodzą przerażające momenty dla naszych portfeli. Sony uruchomiło właśnie halloweenową wyprzedaż gier na konsolę PlayStation 4. Obniżono ceny niemal 100 gier, głośne hity sprzedawane są nawet za 12,50 zł. Można też natknąć się na duchy przeszłości.

Wystarczy kilka chwil słabości, żeby bać się podczas sprawdzania wyciągów z konta. Wyprzedaże ze Steama i GOG-a pokazały nam, że czasem wydając mniej tak naprawdę płacimy znacznie więcej, niż moglibyśmy się spodziewać.

Obok niektórych okazji po prostu nie da się przejść obojętnie. Gdy okazuje się, że w cenie jednej nowej gry można kupić kilka starszych tytułów, mało kto jest w stanie oprzeć się pokusie.

Przeczytaj także

Silną wolę graczy coraz intensywniej testuje Sony. Tym razem Japończycy postanowili urządzić wyprzedaż z okazji Halloween. W ofercie znalazły się między innymi duchy z przeszłości, w tym pierwsza i druga część DOOM-a.

Okazje z halloweenowej wyprzedaży PlayStation

Spośród niemal 200 przecenionych w ramach promocji produkcji połowa z nich to gry. Ceny rozpoczynają się od 12,50 zł – tyle trzeba zapłacić za każdą z pierwszych trzech części serii DOOM - a i wśród nieco droższych gier można znaleźć prawdziwe cenowe perełki.

Jeśli macie zaległości w zwiedzaniu świata Fallouta, czwartą część gry możecie zakupić wydając zaledwie 33 zł. W równie dobrych cenach można zdobyć inne gry wydane w serii PlayStation Hits: za DOOM-a z 2016 roku, The Evil Within czy Wolfensteina: New Order i Old Blood zapłacimy po 25 zł. Polski horror Layers of Fear można zgarnąć wydając 16,50 zł.

Obniżki sięgają 60%. Rabatami objęto także nowsze gry. Sony chwali się, że taniej kupić można między innymi Call of Duty Black Ops 3 Zombies Chronicles, Mortal Kombat 11, Devil May Cry 5 czy Resident Evil 2.

Zobacz także: Postal wrócił. Twórcy pokazali zwiastun kontynuacji „najgorszej gry wszech czasów”

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.