Pogoda
21.08.2019 12:27

"Harry Potter": Emma Watson i Tom Felton spotkali się po latach. Zobaczcie wspólne zdjęcie

Tom Felton podzielił się na Instagramie zdjęciem z Emmą Watson. Gwiazdy filmów o nastoletnim czarodzieju spotkali się po latach na wspólnej... lekcji muzyki. 

Harry Potter i Więzień Azkabanu
foto: kadr z filmu "Harry Potter i Więzień Azkabanu"/Warner Bros.

Tom Felton, który grał Draco Malfoya w serii filmów o Harrym Potterze podzielił się niedawno zdjęciem z Emmą Watson. Aktorka wcielała się natomiast w Hermionę Granger, najlepszą przyjaciółkę Harry'ego. Na zdjęciu widzimy, jak aktor uczy koleżankę po fachu gry na gitarze, nazywając ją "całkiem pojętną".

Watson i Felton spotkali się po latach

Zdjęcie zdobyło ponad 1,1 miliona like'ów na Instagramie w trakcie kilkunastu godzin od udostępnienia go przez Toma Feltona. Fani oczywiście zaczęli spekulować o potencjalnym romansie aktorów z "Harry'ego Pottera", jednak duet zaprzecza plotkom, twierdząc, że są dobrymi przyjaciółmi. Zobaczcie zdjęcie:

Bruce Springsteen
Bruce Springsteen
Przeczytaj także Bruce Springsteen udostępnił utwór, który miał pojawić się w filmie o Harrym Potterze

Nie jest to pierwsze spotkanie między aktorami od czasów zakończenia "Harry'ego Pottera" - Watson udostępniła w listopadzie zdjęcie ze swoim kolegą z planu, na którym zachęcała swoich obserwujących do oglądania serialu "Origins" z Tomem Feltonem w roli głównej. 

Pamiętajmy, że wciąż jest szansa na ponowne zobaczenie Feltona i Watson w swoich najbardziej znanych rolach. Wszystko przez książkę "Harry Potter i Przeklęte Dziecko" J.K. Rowling, czyli scenariusz dramatu, który przedstawiał przyszłość Harry'ego. Na razie nie ma planów na przygotowanie adaptacji filmowej, ale Watson chętnie wzięłaby udział w projekcie. Postawiła jednak jeden warunek - ma się to odbyć za 10 lat, gdy aktorka będzie w wieku Hermiony z książki. 

Tagi: Harry Potter