„Harry Potter: Hogwarts Mystery” już dostępne do pobrania. Pojawił się również nowy zwiastun mobilnej gry

Kamil Kacperski
26.04.2018 13:42
„Harry Potter: Hogwarts Mystery” już dostępne do pobrania. Pojawił się również nowy zwiastun mobilnej gry Fot. kadr z wideo

Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart zaprasza nowych studentów. Mobilna gra RPG „Harry Potter: Hogwarts Mystery” jest już dostępna do pobrania.

Nowa produkcja osadzona w świecie Harry'ego Pottera jest już dostępna dla wszystkich użytkowników urządzeń z systemami iOS i Android. Gra przygotowana przez Jam City i Warner Bros. Interactive pozwoli użytkownikom stworzyć własne postaci, które wraz z przebiegiem rozrywki będą stawać się coraz potężniejsze.

Fabuła jest osadzona w latach 80. ubiegłego wieku, zatem kilkanaście lat przed wydarzeniami z książek J.K. Rowling. Gracze będą mieli oczywiście do wyboru, do którego z 4 domów zostaną przydzieleni. Oczywiście najlepszym wyborem jest Revenclaw lub Slytherin, nie mniej na pewno znajdą się osoby, które wybiorą dwa (gorsze) domy.

Zostań czarodziejem

W grze pojawią się również znajome twarze pod postacią nauczycieli w Hogwarcie. Zajęcia poprowadzą profesorzy: McGonaggal (w tej roli dama Maggie Smith), Flitwick, Snape i Sprout. Gracze będą mieli oczywiście okazje uczęszczać na transfigurację, eliksiry i zaklęcia, podczas których postaci będą zdobywać kolejne umiejętności i zdobywać wysokie wyniki w różnych dostępnych minigrach, dzięki czemu na stałe zapiszą się w historii Szkoły i Czarodziejstwa.

Gracze będą mieli okazje poznać również nowe, oryginalne postaci. Wśród nich znajdzie się Penny z Hufflepuffu, Tulip, która będzie klasowym klaunem oraz Merula. Dziewczyna trafiła do Slytherinu i jest bardzo skryta, jeśli chodzi o jej przeszłość. Szykujcie zatem swoje różdżki, podręczniki oraz sowy i ruszajcie na przygodę do Hogwartu.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.