Pogoda
26.04.2018 13:42

„Harry Potter: Hogwarts Mystery” już dostępne do pobrania. Pojawił się również nowy zwiastun mobilnej gry

Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart zaprasza nowych studentów. Mobilna gra RPG „Harry Potter: Hogwarts Mystery” jest już dostępna do pobrania.

„Harry Potter: Hogwarts Mystery” już dostępne do pobrania. Pojawił się również nowy zwiastun mobilnej gry
foto: kadr z wideo

Nowa produkcja osadzona w świecie Harry'ego Pottera jest już dostępna dla wszystkich użytkowników urządzeń z systemami iOS i Android. Gra przygotowana przez Jam City i Warner Bros. Interactive pozwoli użytkownikom stworzyć własne postaci, które wraz z przebiegiem rozrywki będą stawać się coraz potężniejsze.

Fabuła jest osadzona w latach 80. ubiegłego wieku, zatem kilkanaście lat przed wydarzeniami z książek J.K. Rowling. Gracze będą mieli oczywiście do wyboru, do którego z 4 domów zostaną przydzieleni. Oczywiście najlepszym wyborem jest Revenclaw lub Slytherin, nie mniej na pewno znajdą się osoby, które wybiorą dwa (gorsze) domy.

Zostań czarodziejem

W grze pojawią się również znajome twarze pod postacią nauczycieli w Hogwarcie. Zajęcia poprowadzą profesorzy: McGonaggal (w tej roli dama Maggie Smith), Flitwick, Snape i Sprout. Gracze będą mieli oczywiście okazje uczęszczać na transfigurację, eliksiry i zaklęcia, podczas których postaci będą zdobywać kolejne umiejętności i zdobywać wysokie wyniki w różnych dostępnych minigrach, dzięki czemu na stałe zapiszą się w historii Szkoły i Czarodziejstwa.

Gracze będą mieli okazje poznać również nowe, oryginalne postaci. Wśród nich znajdzie się Penny z Hufflepuffu, Tulip, która będzie klasowym klaunem oraz Merula. Dziewczyna trafiła do Slytherinu i jest bardzo skryta, jeśli chodzi o jej przeszłość. Szykujcie zatem swoje różdżki, podręczniki oraz sowy i ruszajcie na przygodę do Hogwartu.

Kamil Kacperski
Tagi: Gry Harry Potter