Hasbro pokazało pluszowego, mówiącego Baby Yodę. Poznaliśmy jego oficjalne imię [WIDEO]

13.12.2019 11:20
Hasbro pokazało pluszowego, mówiącego Baby Yodę. Poznaliśmy jego oficjalne imię [WIDEO] Fot. materiały prasowe Hasbro

Baby Yoda to dla wielu widzów najważniejszy, a już na pewno najukochańszy bohater serialu „The Mandalorian”. Disney nie przewidział jego ogromnej popularności i nie stworzył zabawek, które stałyby się hitami świątecznej sprzedaży. Na szczęście z pomocą przyszło Hasbro.

Disney+ jest co prawda dostępny tylko w kilku krajach , ale najbardziej urocza postać z pierwszego aktorskiego serialu osadzonego w świecie „Gwiezdnych wojen”, „The Mandalorian”, z miejsca stała się gwiazdą światowego formatu.

Ewenement, jakim stał się Baby Yoda, doczekał się już nawet naukowych analiz. Badacze dociekają, dlaczego widzowie z miejsca zakochali się w małym, zielonym szkrabie.

Przeczytaj także

Disney, który sporą cześć swoich kolosalnych zysków czerpie ze sprzedaży zabawek, nie przewidział jakim fenomenem stanie się Baby Yoda i nie przygotował niczego ciekawego dla fanów szukających prezentów na święta. Na szczęście właśnie pojawiło się Hasbro, całe na biało, z mierzącym sobie 25 cm mówiącym pluszakiem. To jest właśnie Baby Yoda, którego szukacie.

Pluszowa zabawka Baby Yoda. Hasbro zdradziło, jak się nazywa

Baby Yoda to oficjalnie „The Child”, czyli dziecko. Do przedsprzedaży trafił właśnie 25-centrymetrowy pluszak, który radośnie świergoce, gdy się go przytula.

Tak zabawkowy Baby Yoda wygląda w akcji:

Zabawka jest przeznaczona dla dzieci od lat trzech, nie ma się jednak co oszukiwać: większość kupujących dorosłych będzie nabywać pluszowego Baby Yodę tylko dla siebie.

Razem z pluszowym Baby Yodą kupujący otrzymają ulubioną miskę postaci oraz żabę Sorgan.

Zabawka została wyceniona na 24,99 dolara, czyli około 100 zł. Zachwyty nad pluszakiem może popsuć tylko jedna rzecz: spodziewana dostępność rynkowa. Baby Yoda trafi do fanów dopiero na wiosnę 2020 roku, najprawdopodobniej w maju.

Zobacz także: Baby Yoda kontra Porgi. Który gatunek z "Gwiezdnych Wojen" jest słodszy? [SONDA] 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.