Pogoda
04.01.2019 14:08

Henry Cavill przebrał się za Aquamana i strollował Jasona Momoę

Henry Cavill nareszcie miał okazję zobaczyć "Aquamana", czyli najnowszy film DCEU. Aktor nie krył podziwu dla pracy Jasona Momoy i Jamesa Wana, ale zachwyt wyraził w dość niecodzienny sposób. 

Henry Cavill przebrał się za Aquamana i strollował Jasona Momoę
foto: Richard Young/REX/Shutterstock/EAST NEWS

"Aquaman" trafił do kin 21 grudnia 2018 roku i niczym potężna fala zgarnął w niecałe dwa tygodnie od premiery więcej pieniędzy, niż "Suicide Squad", "Wonder Woman" i "Liga Sprawiedliwości". Film spotkał się również z dość ciepłym przyjęciem ze strony widzów i krytyków, którzy komplementowali produkcję za styl wizualny Jamesa Wana i bardzo dobry występ Jasona Momoy, wcielającego się w tytułowego superherosa. 

Film zdobył również ogromną przychylność ze strony Henry'ego Cavilla, który wystąpił z Momoą w "Batmanie v Supermanie" oraz "Lidze sprawiedliwości". Panowie się mocno zbliżyli podczas kręcenia produkcji, więc Cavill nie omieszkał podzielić się swoją opinią na Instagramie. Postanowił to jednak zrobić w niecodzienny sposób - przebierając się za "Aquamana". Naszym zdaniem już w tym momencie zagwarantował sobie co najmniej 10. miejsce na liście 100 najprzystojniejszych mężczyzn 2019 roku magazynu "People":

Henry Cavill przebrał się za Aquamana

Cavill nie potrzebował całego oddziału scenografów, makijażystów i kostiumografów, aby przebrać się za Aquamana - aktor po prostu się rozebrał, wziął ze sobą leżący pod ręką widelec i wszedł do basenu. To pokazuje, że czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze. Zgodziło się z nim ponad milion osób, bo właśnie tyle "serduszek" zgarnął za swój post. 

Aktor wcielający się w Geralta w "Wiedźminie" nie zapomniał jednak o kurtuazyjnym poleceniu filmu Momoy i Wana. Cavill docenił pracę włożoną przez wszystkich ludzi zaangażowany w projekt DC:

"

Wcielam się w człowieka roku, człowieka potężnych przytulasów, dużych uśmiechów i dużych kufli Guinnesa, mojego człowieka Jasono Momoę. Jak mi poszło?
A tak na poważnie - nareszcie miałem chwilę, żeby zobaczyć "Aquamana" tutaj, na Węgrzech. Jason, James i wszyscy zaangażowani w projekt wykonali naprawdę kawał solidnej, mokrej roboty. Jeśli jeszcze go nie widzieliście, to idźcie. Jason, kocham cię stary, totalnie zmiażdżyłeś system. "

Henry Cavill jednak będzie Supermanem?

Cavill obecnie ciężko pracuje nad serialem "Wiedźmin" Netfliksa, w którym wcieli się w głównego bohatera, Geralta. Natomiast fani DC chyba teraz mogą być spokojni o jego przyszłość w roli Supermana. Skoro mężczyzna pochwalił inny film DCEU, to oznacza pewnie, że wciąż jest związany z marką i niedługo znów przywdzieje czerwoną pelerynę i niebieski strój z dużym "S" na piersiach. "Aquaman" trafił do kin 21 grudnia 2018 roku, zaś "Wiedźmin" pojawi się na Netfliksie pod koniec 2019 roku. 

Kamil Kacperski
Tagi: Wiedźmin Aquaman Netflix DC Comics Henry Cavill James Wan