Henry Cavill przebrał się za Aquamana i strollował Jasona Momoę

Kamil Kacperski
04.01.2019 14:08
Henry Cavill przebrał się za Aquamana i strollował Jasona Momoę Fot. Richard Young/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Henry Cavill nareszcie miał okazję zobaczyć "Aquamana", czyli najnowszy film DCEU. Aktor nie krył podziwu dla pracy Jasona Momoy i Jamesa Wana, ale zachwyt wyraził w dość niecodzienny sposób. 

"Aquaman" trafił do kin 21 grudnia 2018 roku i niczym potężna fala zgarnął w niecałe dwa tygodnie od premiery więcej pieniędzy, niż "Suicide Squad", "Wonder Woman" i "Liga Sprawiedliwości". Film spotkał się również z dość ciepłym przyjęciem ze strony widzów i krytyków, którzy komplementowali produkcję za styl wizualny Jamesa Wana i bardzo dobry występ Jasona Momoy, wcielającego się w tytułowego superherosa. 

Film zdobył również ogromną przychylność ze strony Henry'ego Cavilla, który wystąpił z Momoą w "Batmanie v Supermanie" oraz "Lidze sprawiedliwości". Panowie się mocno zbliżyli podczas kręcenia produkcji, więc Cavill nie omieszkał podzielić się swoją opinią na Instagramie. Postanowił to jednak zrobić w niecodzienny sposób - przebierając się za "Aquamana". Naszym zdaniem już w tym momencie zagwarantował sobie co najmniej 10. miejsce na liście 100 najprzystojniejszych mężczyzn 2019 roku magazynu "People":

Henry Cavill przebrał się za Aquamana

Cavill nie potrzebował całego oddziału scenografów, makijażystów i kostiumografów, aby przebrać się za Aquamana - aktor po prostu się rozebrał, wziął ze sobą leżący pod ręką widelec i wszedł do basenu. To pokazuje, że czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze. Zgodziło się z nim ponad milion osób, bo właśnie tyle "serduszek" zgarnął za swój post. 

Aktor wcielający się w Geralta w "Wiedźminie" nie zapomniał jednak o kurtuazyjnym poleceniu filmu Momoy i Wana. Cavill docenił pracę włożoną przez wszystkich ludzi zaangażowany w projekt DC:

Wcielam się w człowieka roku, człowieka potężnych przytulasów, dużych uśmiechów i dużych kufli Guinnesa, mojego człowieka Jasono Momoę. Jak mi poszło?
A tak na poważnie - nareszcie miałem chwilę, żeby zobaczyć "Aquamana" tutaj, na Węgrzech. Jason, James i wszyscy zaangażowani w projekt wykonali naprawdę kawał solidnej, mokrej roboty. Jeśli jeszcze go nie widzieliście, to idźcie. Jason, kocham cię stary, totalnie zmiażdżyłeś system.

Henry Cavill jednak będzie Supermanem?

Cavill obecnie ciężko pracuje nad serialem "Wiedźmin" Netfliksa, w którym wcieli się w głównego bohatera, Geralta. Natomiast fani DC chyba teraz mogą być spokojni o jego przyszłość w roli Supermana. Skoro mężczyzna pochwalił inny film DCEU, to oznacza pewnie, że wciąż jest związany z marką i niedługo znów przywdzieje czerwoną pelerynę i niebieski strój z dużym "S" na piersiach. "Aquaman" trafił do kin 21 grudnia 2018 roku, zaś "Wiedźmin" pojawi się na Netfliksie pod koniec 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.