Pogoda
12.10.2016 09:14

Hit disco polo trafił do Just Dance 2017

Francuzi nie czekali długo z zemstą za Caracale – w grze tanecznej Just Dance 2017 wydawanej przez Ubisoft znalazł się wielki przebój disco polo.

Hit disco polo trafił do Just Dance 2017
foto: kadr z wideo

Twórcy gry sięgnęli po utwór, który bije rekordy popularności serwisie YouTube, pod względem oglądalności dystansując nawet uznane światowe gwiazdy. W ciągu czterech lat hit obejrzano już 100 mln razy.

Mowa tu oczywiście o porywającym sporą część polskich serc przeboju „Ona tańczy dla mnie” zespołu Weekend. Do utworu przygotowano dość przaśną choreografię, a tancerzy ubrano w uniformy będące wariacją na temat polskich strojów ludowych.

Jeśli chcecie zobaczyć, z czym jeszcze kojarzy się Polska francuskim programistom, rzućcie okiem na fragment rozgrywki stworzonej do „Ona tańczy dla mnie”:

Dobór utworu z jednej strony jest zrozumiały (taka muzyka podoba się milionom osób), z drugiej zaś strony wśród graczy lubujących się w innych gatunkach muzycznych może wręcz zniechęcić do zakupu tytułu.

Utwór „Ona tańczy dla mnie” zespołu Weekend ma być w Polsce dostępny w podstawowej wersji gry Just Dance 2017, gracze z innych krajów dostaną do niej dostęp po zakupie edycji Unlimited.

Jeśli czujecie potrzebę anonimowego podzielenia się swoimi odczuciami na temat wyboru utworu dokonanego przez Ubisoft, może zainteresować Was stworzony w Polsce Haterick - aplikacja do narzekania. Jeśli nie boicie podpisać się pod swoimi słowami - zapraszamy do komentowania u nas.

Just Dance 2017 ma trafić trafi do sprzedaży 25 października 2016 – dostępne będą wersje na PlayStation 4, Xbox One, Wii U, Wii, PlayStation 3, Xbox 360 oraz PC z Microsoft Windows.

Zatańczycie?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry