Pogoda
10.08.2020 13:05

Horror w Rosji. Niedźwiedzie rozszarpały 11-letnie dziecko

Tragedia w Soczi - 11-letni chłopiec trafił do klatki z dwoma niedźwiedziami, które szybko go rozszarpały. Świadkami całego zajścia były inne dzieci, obecne w pobliskim mini-zoo.

Horror w Rosji. Niedźwiedzie rozszarpały 11-letnie dziecko
foto: zdjęcie poglądowe/shutterstock.com

W rosyjskim kurorcie dwa ogromne niedźwiedzie rozszarpały żywcem 11-letniego chłopca, który przyjechał na wypoczynek do Soczi. Wśród atrakcji wakacyjnego resortu było m.in. mini zoo, w którym trzymano również niedźwiedzie. Zwierzęta były oczywiście zamknięte w klatkach, ale jak podaje superexpress.pl, najprawdopodobniej źle je zabezpieczono. 

Niedźwiedzie rozszarpały 11-letniego chłopca

11-letni Nikita podszedł blisko niedźwiedzi, żeby zrobić sobie z nimi zdjęcie. Jak relacjonuje SE.pl, do mini zoo poszły z nim jeszcze dwie koleżanki. Chłopiec podszedł za blisko i rozwścieczone niedźwiedzie jakimś sposobem zdołały go złapać i wciągnąć do klatki.

12-latek natknął się na niedźwiedzia
12-latek natknął się na niedźwiedzia
Przeczytaj także 12-latek natknął się na niedźwiedzia. Przeżył dzięki sprytnemu pomysłowi [WIDEO]

Zwierzęta poczuły się zagrożone i rozszarpały 11-latka żywcem. Niedźwiedzie zostały niemalże od razu zastrzelone przez pracowników ośrodka wypoczynkowego, a właściciele kurortu odpowiedzą za spowodowanie śmierci poprzez zaniedbanie. 

niedźwiedź polarny
niedźwiedź polarny
Przeczytaj także Jak wygląda pożarcie przez niedźwiedzia polarnego? Zobacz przerażające nagranie [WIDEO]