Hulk w garniturze i fedorze pojawi się w grze "Marvel's Avengers"

06.09.2019 11:11
hulk joe fixit|undefined Fot. materiały prasowe marvel vs capcom

"Avengersi" powrócą dopiero w maju 2020. Na szczęście twórcy gry nie planują trzymać fanów w niepewności i dzielą się kolejnymi informacjami na tematy ich tytułu.

Do premiery growej odsłony "Marvel's Avengers" zostało jeszcze dużo czasu. Jednak żeby nie trzymać swoich fanów w niepewności, Square Enix postanowiło podzielić się z fanami krótkim gameplayem, na którym pokazano kolejne oblicze Hulka.

Co prawda obecność Hulka była potwierdzona już dawno, ale to, co przyciągnęło wzrok graczy to fakt, że na filmiku zobaczymy również inne wcielenie zielonego stwora stworzoną przez Petera Davida i Jeffa Purvesa. W grze pojawi się Szary Hulk, mądrzejsza wersja oryginalnego zielonego ludka, który w komiksach w pewnym momencie zaczyna pracować dla mafii w Las Vegas i znany jest jako Joe Fixit.

Przeczytaj także

Hulk dołączy do mafii

Niestety na krótkim video nie widać w akcji Szarego Hulka, dlatego trudno stwierdzić, w jakiej dokładnie roli pojawi się w grze. Pozostaje mieć nadzieję, że jego obecność nie ograniczy się do bycia tylko skórką, w którą będzie można ubrać Bruce'a Bannera.

Tworzona przez Crystal Dynamics gra będzie dostępna na wszystkich istotnych konsolach. Nie wiadomo jeszcze, czy gra będzie też tworzona z myślą o sprzętach nowej generacji. Dokładna data premiery to 15 maja 2020 roku.

A jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda Hulk w stylu "Kasyna" Martina Scorsese w pełnej krasie, to postać ta pojawiła się już w grze "Marvel vs Capcom". Na oficjalny wygląd Hulka w grze od CD będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać.

hulk fixit

Zobacz także:  Szef Sony wypowiedział się o przyszłości Spider-Mana? Czy heros wróci do MCU?

Kacper Peresada Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.