Pogoda
23.07.2020 12:09

Hulk w wersji... hawajskiej? Zaprezentowano nowe skórki postaci z gry Marvel's Avengers [WIDEO]

Wielkimi krokami zbliża się premiera gry Marvel's Avengers. Twórcy pokazali kolejne kostiumy superbohaterów, które gracz będzie mógł odblokować w trakcie rozgrywki.

Avengers: Infinity War
foto: Everett Collection/East News

Tego w historii gier jeszcze nie było. Już niedługo gracze z całego świata będą mieli okazję wcielić się w jednego z członków Avengers. Granie najpotężniejszymi superbohaterami Domu Pomysłów to jednak nie wszystko. Twórcy przygotowali szereg dodatków, które mają urozmaicić rozgrywkę. Wśród nich znalazły się dodatkowe skórki grywalnych postaci. Właśnie zaprezentowano kilka nowych wyglądów bohaterów gry Marvel's Avengers.

Marvel's Avengers - nowe skórki do gry Marvela

Każdy, kto oglądał filmy lub czytał komiksy Marvela, doskonale wie, że stały kostium danego herosa to raczej rzadkość. Absolutnymi rekordzistami w zmienianiu kreacji są chyba Wasp i Iron Man. Z tego powodu twórcy nadchodzącej gry o Avengers postanowili uwzględnić w swoim tytule rozmaite alternatywne wersje ulubionych postaci.

hulk joe fixit
hulk joe fixit
Przeczytaj także Hulk w garniturze i fedorze pojawi się w grze "Marvel's Avengers"

Na kanał YouTube RedTieGuy pojawił się materiał na podstawie nowych zdjęć z gry zaprezentowanych przez portal IGN, w którym pokazano nowe skórki, które będą dostępne w Marvel's Avengers. W wideo pojawia się około 20 alternatywnych kostiumów dobrze znanych miłośnikom komiksowych historii. Każda z postaci dostanie przynajmniej jedną dodatkową skórkę. Wyjątkiem od tej reguły jest na razie Kapitan Ameryka, ale to zapewne kwestia czasu. Jakie wyglądy Avengers przygotowali twórcy gry?

Jak widać, każdy z bohaterów dostał zarówno ikoniczne stroje z komiksów (chociażby zbroja Iron Mana Model 42, kositum Ms. Marvel czy Joe Fixit), jak również uniformy stworzone specjalnie na potrzeby gry. Największym zaskoczeniem jest chyba... hawajska odsłona Hulka. Na jednym z obrazków widzimy, że Zielony Gigant ma na sobie strzępy koszuli w kwiaty. Czy ten stój będzie miał związek z fabułą Marvel's Avengers?

 Marvel's Avengers
 Marvel's Avengers
Przeczytaj także Marvel's Avengers - mechanika, customizacja postaci i umiejętności herosów w nowej zapowiedzi gry [WIDEO]

Fani MCU zachodzą pewnie w głowę, czy w grze pojawią się kostiumy znane z filmów? Na razie nie potwierdzono tej informacji, ale biorąc pod uwagę, że tego typu zabieg był obecny w grze Spider-Man na PlayStation 4, jest to jak najbardziej możliwe.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
Przeczytaj także Jak będą wyglądać pudełkowe gry na PS5? Można się nieźle zdziwić

Za grę Marvel's Avengers odpowiadają Crystal Dynamics, Eidos-Montréal oraz Square Enix. Tytuł trafi na platformy PlayStation 4, Xbox One, Google Stadia i PC 4 września 2020 roku.

Materiał z gry komputerowej „Avengers” trafił do sieci. Dlaczego gra finalnie nie trafiła na rynek?
Materiał z gry komputerowej „Avengers” trafił do sieci. Dlaczego gra finalnie nie trafiła na rynek?
Przeczytaj także Materiał z gry komputerowej „Avengers” trafił do sieci. Dlaczego gra finalnie nie trafiła na rynek?

Zagrasz w Marvel's Avengers?

Zobacz też: Marvel’s Spider-Man – sposób na poczucie się superbohaterem [RECENZJA]

Tagi: Newsy Gry Avengers Marvel Hulk Czarna Wdowa