Hunter nagrał utwór do DOOM Eternal. Zobacz „kArmageDoom” na zakulisowych materiałach [WIDEO]

16.03.2020 13:09
DOOM Eternal|undefined Fot. materiały prasowe id Software

DOOM Eternal ma być prawdziwą rzeźnią i w związku z tym zaoferuje wyjątkową oprawę muzyczną, na której usłyszeć będzie można między innymi heavymetalowy chór. Inspirowany grą utwór nagrał także Hunter i przygotował odpowiednio krwawy teledysk.

DOOM Eternal szykuje się na naprawdę głośny tytuł, także jeśli chodzi o towarzyszącą grze muzykę. Twórcy postawili na naprawdę mocne uderzenie, pasujące jak ulał do scen, które widzimy na ekranie.

Graliśmy w DOOM Eternal i wiemy, że w czasie walk nie ma ani chwili na odpoczynek, a serce zaczyna bić w rytm słyszanych riffów.

Przeczytaj także

Wrażenia muzyczne mają być niezapomniane między innymi dzięki heavymetalowemu chórowi, który zaśpiewał motyw prowadzonego przez gracza Slayera.

Przeczytaj także

Utwór inspirowany DOOM Eternal nagrał także polski Hunter. Teledysk zobaczymy jeszcze przed premierą gry, a na razie możemy zerknąć za kulisy i zobaczyć, jak powstawał.

Hunter nagrał utwór inspirowany DOOM Eternal. Teledysk do „kArmageDoom” ma być krwawy jak gra

Utwór „kArmageDoom” nie będzie co prawda częścią oficjalnej ścieżki dźwiękowej, powstał jednak specjalnie z myślą o DOOM Eternal. Widać to będzie zarówno w tekście utworu, jak i towarzyszącym mu teledysku.

Specjalnie na premierę gry DOOM Eternal, zespół Hunter stworzył dedykowany utwór muzyczny „kArmageDoom”, do którego we współpracy z Mania Studio powstał teledysk, inspirowany uniwersum gry.

Premiera „kArmageDoom” zapowiedziana jest na 18 marca 2020 roku, na dwa dni przed udostępnieniem DOOM Eternal graczom.

Przedsmak emocji wywoływanych przez DOOM Eternal można zaznać oglądając premierowy zwiastun gry, w którym przemoc została doprawiona do smaku hektolitrami krwi.

Zobacz także: DOOM Eternal na premierowym zwiastunie. Piekło już modli się z powodu rychłego nadejścia graczy 

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.