Hykker LED Vision 180 z Biedronki – warto kupić?

Michał Tomaszkiewicz
11.09.2018 16:02
Hykker LED Vision 180 z Biedronki – warto kupić? Fot. materiały prasowe

Rozmiar ma znaczenie – wie o tym każdy, kto oglądał film na projektorze zamiast na małym ekranie smartfona czy tableta. Liczy się jednak także technika – obraz musi być ostry i wyraźny, żeby zapewnić odpowiednie przeżycia. Czy projektor Hykker LED Vision 180 z Biedronki jest w stanie zapewnić kinomanom przyjemne przeżycia?

To nie pierwszy raz, gdy projektory polskiego producenta są dostępne w Biedronce – w tej samej cenie można było kupić starszy model projektowa, Hykker LED Vision 130. Nowa wersja oferuje poprawione parametry pracy zgodnie z zasadą więcej, szybciej i lepiej. Czy to oznacza, że sprzęt za 299 zł spodoba się każdemu?

Hykker LED Vision 180 z Biedronki – parametry techniczne

Projektor lubi chwalić się możliwościami już od chwili podawania nazwy – maksymalna zalecana wielkość generowanego obrazu ma przekątną 180 cali (minimalna to 28 cali). To dobre 50 cali więcej, niż potrafił poprzednik.

Obraz jest przy tym wyświetlany z jasnością 1800 lumenów, co jest poprawą ponad 10-krotną. O ile z Hykker LED Vision 130 można było korzystać w miarę komfortowo tylko po ciemku, tak projektor z Biedronki debiutujący w sprzedaży 13 września 2018 powinien nie mieć problemów ze stawianiem na wysokości zadania także w świetle dziennym.

Hykker LED Vision 180 Fot. foto: materiały prasowe

Nie zmieniła się rozdzielczość, z jaką wyświetlany jest obraz i wciąż wynosi 800x480 pikseli. Przy korzystaniu z maksymalnego rozmiaru projekcji poszczególne punkty składowe będą więc widoczne indywidualnie, tworząc poczucie ziarnistości.

Wbudowane głośniki maja moc 5 watów, projektor umożliwia także podłączenie zewnętrznego sprzętu nagłaśniającego.

Producent chwali się, że Hykker LED Vision 180 działa z praktycznie każdym źródłem obrazu.

Funkcjonalność projektora zwiększają: kompatybilność ze wszystkimi popularnymi urządzeniami na rynku oraz liczne wejścia takie jak: HDMI, AV, VGA, USBx2. Z tego względu z projektorem zintegrujemy zarówno nowsze jak i starsze urządzenia: telewizory, kamery i laptopy. Dzięki portowi USB możemy podłączyć pamięć zewnętrzną i odtwarzać filmy oraz zdjęcia bezpośrednio z pendrive’a.

Do projektora Hykker LED Vision 180 dodawany jest pilot zdalnego sterowania, dzięki czemu odtwarzaniem filmów przez urządzenie można zarządzać bez potrzeby opuszczania przytulnego fotela czy kanapy.

Hykker LED Vision 180 z Biedronki – warto kupić?

Czy za 299 zł rzeczywiście można kupić sobie małe kino do domu? Najwyraźniej tak, o ile nie będzie oczekiwało się wrażeń zapewnianych przez sprzęty droższe od Hykkera LED Vision 180 nawet 10-krotnie.

Projektor z Biedronki pomoże zorganizować ciekawy wieczór filmowy – obraz, ze względu na niską rozdzielczość 800x480 punktów, nie będzie może idealnej jakości, ale po podłączeniu sprzętu do zewnętrznych głośników możemy oczekiwać spełnienia wizji o kinowym kąciku w domu.

Hykker LED Vision 180 Fot. foto: materiały prasowe

Hykker LED Vision 180 przyda się zresztą nie tylko do oglądanie filmów – projektor można przecież wykorzystać także do grania, w tym przypadku jednak niska rozdzielczość obrazu będzie zdecydowanie bardziej widoczna i uciążliwa, o ile odpowiednio ostawi się projektor – czujnik podczerwieni, za pomocą której komunikuje się pilot, został umieszczony na tylnej ściance urządzenia.

Czy warto kupić projektor Hykker LED Vision 180 z Biedronki? Wszystko zależy od oczekiwań. Jeśli chcecie od czasu do czasu obejrzeć sobie film jak w kinie, nie wymagając przy tym wrażeń wizualnych jak z sali kinowej – 299 zł będzie kwotą dobrze wydaną. Jeśli jednak uważacie, że materiały poniżej Full HD (albo i 4K) nie nadają się do oglądania, lepiej wrzućcie tę kwotę do skarbonki i zbierajcie na sprzęt, który zapewni Wam odpowiednie wrażenia. Urządzenie będzie dostępne od 13 do 26 września 2018 - chyba, że zostanie wykupione wcześniej.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.