Pogoda
08.06.2017 15:20

Hykker Outdoor Sound z Biedronki – jest głośnik, jest impreza

Odgrywa muzykę z mocą 30 W, pracuje bez podłączenia do prądu i można go wykorzystywać jako studio karaoke – w Biedronce zadebiutował głośnik Hykker Outdoor Sound. Czy warto go kupić?

Hykker Outdoor Sound z Biedronki – jest głośnik, jest impreza
foto: materiały prasowe

Hykker Outdoor Sound to przedstawiciel zdobywających popularność głośników plenerowych – jest dostosowany do łatwego i wygodnego transportowania dzięki osadzeniu na kółkach oraz wyposażeniu w rozsuwaną rączkę znaną z walizek.

Gdyby nie one, ważący dobre 8,5 kilograma sprzęt trzeba by było nosić na rękach, co na dłuższych dystansach mocno dałoby się we znaki.

foto: materiały prasowe

Hykker Outdoor Sound jest wysoki na 59 centymetrów. Głośnik o średnicy 12 cali potrafi generować dźwięk z mocą maksymalną 30 W – wystarczająco dużej, żeby muzykę było dobrze słychać na imprezach plenerowych.

Źródłem odgrywanych utworów może być urządzenie zewnętrze podłączone przez Bluetooth lub gniazdo mini jack. Muzyka może być odgrywana także z karty pamięci w formacie SD lub pamięci USB – maksymalna pojemność nośnika to 32 GB. Do głośnika Hykker Outdoor Sound można również podłączyć mikrofon, co spodoba się aspirującym artystom oraz fanom karaoke.

foto: materiały prasowe

Z przodu kolumny umieszczono obwódkę z diod LED, które pulsują podczas odgrywania muzyki.

Z tyłu obudowy znalazł się panel sterujący – znajdujące się na nim regulatory pozwalają na zmianę głośności oraz ustawienie parametrów pracy mikrofonu. Głośnikiem można także sterować z poziomu aplikacji na smartfona.

Hykker Outdoor Sound ma wbudowany akumulator o pojemności 1800 mAh – wystarcza ona na godzinę – dwie pracy.

Głośnik jest do kupienia w sieci sklepów Biedronka w cenie 299 zł – będzie dostępny od 8 do 21 czerwca 2017 lub do wyczerpania zapasów.

W tym samym czasie kupić będzie można za 159 zł przenośny gramofon Hykker Vintage Sound – jak sprawuje się w praktyce pokazaliśmy na filmie.

Przydałby się Wam na imprezę taki głośnik?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gadżety