Hykker Outdoor Sound z Biedronki – jest głośnik, jest impreza

Michał Tomaszkiewicz
08.06.2017 15:20
Hykker Outdoor Sound z Biedronki – jest głośnik, jest impreza Fot. materiały prasowe

Odgrywa muzykę z mocą 30 W, pracuje bez podłączenia do prądu i można go wykorzystywać jako studio karaoke – w Biedronce zadebiutował głośnik Hykker Outdoor Sound. Czy warto go kupić?

Hykker Outdoor Sound to przedstawiciel zdobywających popularność głośników plenerowych – jest dostosowany do łatwego i wygodnego transportowania dzięki osadzeniu na kółkach oraz wyposażeniu w rozsuwaną rączkę znaną z walizek.

Gdyby nie one, ważący dobre 8,5 kilograma sprzęt trzeba by było nosić na rękach, co na dłuższych dystansach mocno dałoby się we znaki.

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Hykker Outdoor Sound jest wysoki na 59 centymetrów. Głośnik o średnicy 12 cali potrafi generować dźwięk z mocą maksymalną 30 W – wystarczająco dużej, żeby muzykę było dobrze słychać na imprezach plenerowych.

Źródłem odgrywanych utworów może być urządzenie zewnętrze podłączone przez Bluetooth lub gniazdo mini jack. Muzyka może być odgrywana także z karty pamięci w formacie SD lub pamięci USB – maksymalna pojemność nośnika to 32 GB. Do głośnika Hykker Outdoor Sound można również podłączyć mikrofon, co spodoba się aspirującym artystom oraz fanom karaoke.

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Z przodu kolumny umieszczono obwódkę z diod LED, które pulsują podczas odgrywania muzyki.

Z tyłu obudowy znalazł się panel sterujący – znajdujące się na nim regulatory pozwalają na zmianę głośności oraz ustawienie parametrów pracy mikrofonu. Głośnikiem można także sterować z poziomu aplikacji na smartfona.

Hykker Outdoor Sound ma wbudowany akumulator o pojemności 1800 mAh – wystarcza ona na godzinę – dwie pracy.

Głośnik jest do kupienia w sieci sklepów Biedronka w cenie 299 zł – będzie dostępny od 8 do 21 czerwca 2017 lub do wyczerpania zapasów.

W tym samym czasie kupić będzie można za 159 zł przenośny gramofon Hykker Vintage Sound – jak sprawuje się w praktyce pokazaliśmy na filmie.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.