HyperX pokazał następcę słuchawek Cloud Alpha. Gratka dla zapalonych graczy

25.09.2019 12:38
HyperX Cloud Alpha S |undefined Fot. materiały prasowe HyperX

Czasy, w których gracze zwracali uwagę tylko na grafikę w grach, bezpowrotnie minęły. Muzyka pomaga tworzyć odpowiednią atmosferę, a dźwięki i odgłosy pomagają zlokalizować przeciwników i zagrożenie. Trzeba tylko mieć dobry sprzęt, żeby to wykorzystać.

Dobre nagłośnienie spełnia swoją rolę, gdy rozrywce jesteśmy w stanie oddawać się sami, nie będąc niepokojonymi przez domowników, lub – co gorsza – małe dzieci szukające tylko wymówki, żeby móc nie przespać nocy.

Z pomocą przychodzą wtedy słuchawki, dzięki którym nie tylko można cieszyć się prywatnością rozmów z towarzyszami walki, lecz także nie przeszkadzać rodzinie w zajmowaniu się ich własnymi sprawami.

Przeczytaj także

Dobre słuchawki są uznawane za podstawowe wyposażenie przez zaawansowanych i profesjonalnych graczy, dla których liczy się każdy sposób zwiększający szanse na zwycięstwo. Koneserzy tego typu sprzętu na pewno zainteresują się nową propozycją HyperX – zestawem słuchawkowym Cloud Alpha S.

Cloud Alpha S odznacza się wzornictwem i jakością dźwięku charakterystycznymi dla rodziny produktów HyperX Cloud Alpha, w tym technologią dwukomorową, która oddziela basy od średnich i wysokich tonów, sprawiając że dźwięk jest bardziej realistyczny. Wirtualny dźwięk przestrzenny HyperX 7.1 z funkcją miksera dźwięku pozwala regulować głośność gry i rozmów.

HyperX Cloud Alpha S – gamingowy zestaw słuchawkowy

HyperX znane jest z powściągliwego podejścia do gamingowej mody. Należąca do Kingstona marka nie epatuje ze swoich urządzeń fontanną kolorów RGB, co może ucieszyć starszych i dojrzalszych graczy.

HyperX Cloud Alpha S to zamknięte słuchawki wokółuszne. Pianka użyta w nausznikach dostosowuje się do kształtu ucha i zapamiętuje je, a pokryta jest ekologiczną, oddychającą skórą. Przetworniki o średnicy 50 mm pracują w częstotliwościach od 12 Hz do 27 kHz, co praktycznie zapewnia pokrycie całego zakresu dźwięków słyszanych przez ucho człowieka.

Dołączany do słuchawek elektretowy mikrofon pojemnościowy rejestruje dźwięki z zakresu 50 Hz – 18 kHz, co przekłada się na dobrą jakość głosu użytkownika słyszanego przez kompanów w grze.

Mikser dźwięku z wejściem USB pozwala na oddzielne regulowanie głośności dźwięków w grze oraz prowadzonych rozmów bez konieczności szukania opcji w ustawieniach systemowych. Zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Alpha S wyceniono w Polsce na 549 złotych.

Zobacz także: IEM Katowice 2019 – premiery sprzętu dla graczy 

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.